Úprimne, veľmi sme tento počin nevnímali. Po prvom traileri sme však zbystreli. Vo Front Runnerovi si totiž hlavnú rolu zahrá skvelý Hugh Jackman. Hovoríme o charaktere niekdajšiaho kandidáta na prezidenta Garyho Harta.

Ten mal v roku 1988 obrovské šance stať sa prezidentom USA, avšak stalo sa niečo, čo nikto nepredpokladal. Vôbec po prvýkrát sa bulvárne správy začali miešať do politickej žurnalistiky, a to všetko kvôli Garyho nemanželskej afére. 

Donna Rice bola ženou, kvôli ktorej Garyho novinári pripravili o všetko. Gary sa boja o Biely dom musel vzdať a navždy zmenil politickú scénu V USA. 

 


Z traileru vieme vyčítať, že pôjde o mimoriadne zaujímavý film, obzvlášť prikláňajúci sa k pozeraniu sa na dané udalosti objektívom súčasnej politickej situácie. Aj keď to zrejme nebude také zrejmé. 

Dnes by takýto škandál zrejme nemal až také zdrvujúce účinky, nakoniec, všetci si stále dobre pamätáme, čo za primitivity povyvádzal a z úst vypustil Donald Trump. Nielenže na neho nebol vyvinutý dostatočne veľký tlak, jemu to v podstate ani neublížilo. 

Na druhej strane, Gary bol uštvaný a USA pravdepodobne prišla o veľmi zaujímavého prezidenta. To všetko sa nám bude snažiť predviesť režisér Jason Reitman (Tully, Thank You for Smoking), syn komárňanského rodáka Ivana Reitmana (Krotitelia duchov).

 

Hugh Jackman si zahrá politika Garyho Harta, ktorý sa takmer stal prezidentom, no sexuálny škandál ho pripravil o všetkoHugh Jackman si zahrá politika Garyho Harta, ktorý sa takmer stal prezidentom, no sexuálny škandál ho pripravil o všetko
Scenár mu pripravili Matt Bai a Jay Carson. Okrem Jackmana sa v ďalších rolách predstavia aj herci, ako napríklad: Vera Farmiga (The Conjuring), J.K. Simmons (Juno), Alfred Molina (FX’s The Feud), Sara Paxton (Twin Peaks) a ďalší.

 

The Front Runner síce premiéruje už 7. novembra, distribútori však čmuchajú oscarové ambície, a tak sa snímky v našich kinách dočkáme až v januári (Česko) a februári (Slovensko). Zaujal vás film svojím prvým trailerom?

 

PS: Nižšie si môžete vychutnať aj veľavravný plagát.

 

Hugh Jackman si zahrá politika Garyho Harta, ktorý sa takmer stal prezidentom, no sexuálny škandál ho pripravil o všetko

Ohodnoť článok
2
Zdroj: collider.com
Foto: Sony Pictures