Ignorujte všetko čo ste počuli a vedeli o predošlých častiach. Teda samozrejme s výnimkou Carpenterovej jednotky z roku 1978. Práve na ňu bude totiž najnovší diel (dejovo vlastne druhý) série nadväzovať.

 

Do akcie sa vracia aj vrahova potenciálna obeť Laurie (Jamie Lee Curtis), ktorá sa v novom Halloweene stane Myersovým hlavným protivníkom bažiacim po odvete.

 

K ženskému obsadeniu sa ďalej pridáva Judy Greer, stvárňujúca Laurinu dcéru Karen a Andi Matichak s postavou jej vnučky Allyson.

 

Herečka sa najnovšie prostredníctvom svojho účtu na Twitteri vyjadrila, že Laurie bude tentokrát čeliť svojmu osudu. Konflikt medzi ňou a Michaelom Myersom je dobre znázornený aj na nižšie priloženom plagáte.

 

 

Upútavka nám hneď v úvode ukáže, že Myers ani za dlhé roky nezabudol, aká je jeho obľúbená zbraň. Pokiaľ má síce po ruke také kladivo, určite ho využije. Ale všetci hororoví nadšenci vedia, že zo všetkého najviac miluje dobre naostrený, kuchynský nožík. Zdá sa, že krv potečie prúdom.

 

Snímku režíroval David Gordon Green (Stronger, Joe) a na scenári pracoval s Jeffom Fradleym (seriál Vice Principals) a Dannym McBrideom (Your Highness).

 

Slovenskej i českej premiéry sa hororoví nadšenci dočkajú už zhruba o mesiac, presnejšie 18. októbra (říjen) 2018.

Zaujíma vás dôvod, prečo sa rozhodli filmári preskočiť všetky pokračovania a nadviazať na prvý a podľa mnohých zároveň najlepší diel série? V tom prípade vám odporúčame prečítať náš článok.

Brutálny vrah Michael Myers z kultového Halloweenu je späť! Jeho krvavé besnenie sa pokúsi zastaviť odhodlaná Jamie Lee Curtis

Ohodnoť článok
11
Zdroj: cinemablend.com
Foto: Universal Pictures