Raňajky s Filmkultom, plné noviniek z filmového sveta, sú opäť na vašich obrazovkách. Začneme novinkou Margot Robbie, pozrieme sa na Wonder Woman 1984, ale zastavíme sa aj u Johna McClana a predstavíme si nový trailer pre oscarového kandidáta The Favourite.

 

Ruin

 

Oscarová nominantka Margot Robbie si zahrá hlavnú rolu v thrilleri Ruin. Príbeh sa bude odohrávať po skončení druhej svetovej vojny.

 

Robbie stvárni preživšiu Holocaustu, ktorá sa vydá na cestu pomsty. Pomocnú ruku jej podá bývalý kapitán SS (Matthias Schoenaerts). Režírovať bude Justin Kurzel (Macbeth, Assassin's Creed).

 

Margot Robbie sa vydá na lov nacistov a v pokračovaní Wonder Woman opäť uvidíme generálku Antiope 

Die Hard 6 mení názov

 

Die Hard 6 vyrazí do kín pod názvom McClane. Tvorcovia tým chcú podľa svojich slov ešte viac vystrčiť hlavného hrdinu do popredia.

 

Príbeh sa bude odohrávať v dvoch časových rovinách, pôjde teda o prequel aj sequel zároveň. Okrem hlavného príbehu, kde McClana stvárni Bruce Willis, dostaneme aj flashbacky do roku 1979, kedy John ako policajt ešte len začínal.

 

Meno herca, ktorý stvárni McClanove mladšie ja, zatiaľ nepoznáme. Na nový diel režijne dohliadne Len Wiseman.

 

Margot Robbie sa vydá na lov nacistov a v pokračovaní Wonder Woman opäť uvidíme generálku Antiope

 

The Favourite

 

Novinku The Favourite od Yorgosa Lanthimosa už vychválili na festivale v Benátkach a začína sa o nej hovoriť aj v súvislosti s Oscarmi.

 

Čierna komédia nás zavedie na anglický dvor 18. storočia. V hlavných úlohách uvidíme Emmu Stone, Oliviu Colman, Rachel Weisz, Nicholasa Houlta a Marka Gatissa. Do slovenských kín snímka dorazí 18. januára (leden) 2019.

 

 

Margot Robbie sa vydá na lov nacistov a v pokračovaní Wonder Woman opäť uvidíme generálku AntiopeMargot Robbie sa vydá na lov nacistov a v pokračovaní Wonder Woman opäť uvidíme generálku Antiope

 

Wonder Woman 1984

 

Pokračovanie hitovej DC komiksovky Wonder Woman s dodatkom 1984 sa momentálne nakrúca. V hlavných úlohách sa samozrejme opäť predstavia Gal Gadot a Chris Pine. Záporáčku Cheetah si strihne Kristen Wiig a uvidíme aj Pedra Pascala.

 

Objaví sa však aj generálka Antiope v podaní Robin Wright. Tvorcovia ju neplánujú oživovať, ale namiesto toho nám ju ukážu vo flashbackoch. Wonder Woman 1984 si svoju premiéru odbije 1. novembra (listopad) 2019.

 

Margot Robbie sa vydá na lov nacistov a v pokračovaní Wonder Woman opäť uvidíme generálku Antiope

 

The Nutcracker and the Four Realms

 

Disneyovka The Nutcracker and the Four Realms bude voľne vychádzať z pôvodnej knižnej predlohy Luskáčik a Myší kráľ od E. T. A. Hoffmanna z roku 1816.

 

Mladá Clara (Mackenzie Foy) je prenesená do magického sveta, kde musí nájsť magický kľúč, aby dokázala otvoriť špeciálny darček od svojho krstného otca (Morgan Freeman). Režírujú Lasse Hallström a Joe Johnston. Do slovenských kin nová disneyovka dorazí 1. novembra (listopad) 2018.

 

 

Instant Family

 

Zamilovaný pár Ellie (Rose Byrne) a Pete (Mark Wahlberg) sa rozhodne pre adopciu troch detí. Mysleli si, že ich výchova bude brnkačka, ale čoskoro zisťujú, že také jednoduché to rozhodne nebude.

 

Komédiu Instant Family natočil Sean Anders a americká premiéra je naplánovaná na 16. november (listopad) 2018. 

 

 

Widows

 

Nádejný thriller Widows dorazil s ďalšou lákavou ukážkou. Príbeh sa bude odohrávať v americkom Chicagu a zameria sa na štvoricu žien, ktoré sa kvôli kriminálnym aktivitám ich mŕtvych manželov topia v dlhoch.

 

Vdovy Veronica (Viola Davis), Alice (Elizabeth Debicki), Linda (Michelle Rodriguez) a Belle (Cynthia Erivo) sa tak rozhodnú vziať osud do vlastných rúk a dokončiť pripravovanú lúpež za svoje mužské polovičky. Premiéry sa dočkáme 15. novembra (listopad) 2018.

 

Ohodnoť článok
6
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, screenrant.com, comingsoon.net