Pred víkendom si ešte doprajeme jednu dávku filmových noviniek v našej rubrike Raňajky s Filmkultom. Začneme sci-fi eposom Dune, ale reč príde aj na Incredibles 2 či novinku Rolanda Emmericha.

 

Zombieland 2

 

Druhý diel obľúbenej zombie komédie Zombieland sa začne nakrúcať v januári (leden) budúceho roku. Réžie sa opäť chopí Ruben Fleischer a v hlavných úlohách uvidíme staré známe postavy, v podaní Jesseho Eisenberga, Emmy Stone, Woodyho Harrelsona a Abigail Breslin.

 

Premiéry by sme sa mali dočkať 11. októbra (říjen) 2019, teda približne na desiate výročie premiéry pôvodného filmu.

 

Kedy sa začne natáčať Rýchlo a zbesilo 9 a Zombieland 2?

   

Incredibles 2

 

Animák Incredibles 2 sa stal obrovským kritickým a finančným hitom a fanúšikovia si ho čoskoro budú môcť vychutnať aj na DVD/Blu-ray nosičoch.

 

Tie budú v predaji od 23. októbra (říjen) 2018 a okrem množstva bonusov (komentár tvorcov, nahliadnutie do zákulisia) bude ich súčasťou aj krátky film s tetou Ednou. Tá v ňom bude hľadať najlepší kostým pre malého Jack-Jacka.

 

Kedy sa začne natáčať Rýchlo a zbesilo 9 a Zombieland 2? 

Dune

 

V očakávanej novej adaptácii klasického sci-fi románu Dune, o ktorú sa postará Denis Villeneuve, si možno zahrá Rebecca Ferguson. Tá je známa napríklad z posledných dvoch dielov Mission: Impossible, muzikálu The Greatest Showman či kriminálky The Snowman.

 

Zahrať by si mala Lady Jessicu, matku Paula Atreidesa (Timotheé Chalamet). Herečka momentálne rokuje so štúdiom.

 

Kedy sa začne natáčať Rýchlo a zbesilo 9 a Zombieland 2?

 

Fast & Furious 9

 

Deviaty diel úspešnej série Fast & Furious sa začne nakrúcať budúci rok, konkrétne v apríli (duben) 2019. O scenár sa postará Daniel Casey (Kin) a réžie sa chopí Justin Lin, ktorý režíroval už 4 filmy zo série.

 

Kedy sa začne natáčať Rýchlo a zbesilo 9 a Zombieland 2?

 

Midway

 

Vojnový drasťák z obdobia druhej svetovej vojny Midway od Rolanda Emmericha už má dátum premiéry. Americkí diváci si ho budú môcť vychutnať 8. novembra (listopad) 2019. Konkurentmi v tom čase budú Wonder Woman 1984, Sonic the Hedgehog a Terminátor 6.

 

Snímka sa zameria na Bitku o Midway, ktorá sa začala pol roka po tom, ako Japonsko zaútočilo na Pearl Harbor. Spojené štáty vtedy zdrvujúco vyhrali, japonskému námorníctvu dokonca uštedrili taký úder, že sa z toho do konca vojny nespamätalo.

 

Kedy sa začne natáčať Rýchlo a zbesilo 9 a Zombieland 2?

Ohodnoť článok
17
Zdroj: comingsoon.net, screenrant.com, screenrant.com, comingsoon.net, comingsoon.net