Do premiéry ôsmej a zároveň poslednej série Game of Thrones nám momentálne stále ostáva množstvo dlhých mesiacov. Ba čo viac, finále tohto populárneho seriálu by sa oproti pôvodnému plánu mohlo ešte o čosi oneskoriť.

 

Tentokrát sa ale nadchádzajúcou sériou zaoberať nebudeme a namiesto toho sa na moment vrátime k tej siedmej. Ak patríte k fanúšikom Game of Thrones, tak si určite veľmi dobre spomínate aj na záverečnú epizódu a intímnu scénu medzi Jonom a Daenerys.

  

 

Vzájomná náklonnosť týchto dvoch postáv neunikla ani Tyrionovi, ktorý z úzadia všetko sledoval. Čo sa však v tých chvíľach odohrávalo v jeho hlave a na čo vlastne myslel?

 

Na túto otázku nám pre magazín Entertainment Weekly odpovedal Peter Dinklage, teda samotný predstaviteľ Tyriona:

 

Je to zložité. Tyrion miluje Daenerys, alebo si to aspoň myslí. Ona je úžasná a Tyrion svoje city spochybňuje, pretože s láskou nemá dobré skúsenosti. A v celej veci hrá rolu aj žiarlivosť.

 

Tyrion však má rád aj Jona. Daenerys a Jon sú totiž ľudia, s ktorými má svojím spôsobom najviac spoločného. Obaja sú vo svojich vlastných rodinách outsideri a odmietli nasledovať cestu, ktorú pre nich zvolili ich rodiny.

 

Uvažuje nad tým, či sú romantické city Jona a Dany múdrym ťahom, pretože vášeň a politika spolu dohromady príliš nejdú. Tyrion vedel, že ak sa dajú dokopy, môže byť ich spojenie veľmi nebezpečné.

 

Na čo myslel Tyrion počas sexu Daenerys a Jona? Vznikne v 8. sérii zamilovaný trojuholník?

 

Bude teda rozhodne zaujímavé sledovať, ako sa zápletka týchto troch postáv v očakávanej 8. sérii vyrieši. A dokážu vôbec prežiť všetci? Na to si budeme musieť počkať do budúceho roka.

 

Presný dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, no ak sa chcete o poslednej sérii dozvedieť všetko podstatné, vstúpte do tohto vlákna.

Ohodnoť článok
30
Zdroj: indiewire.com