Obsahuje mierne spoilery!

 

Očakávaná komiksovka Avengers 4, ktorej oficiálny názov je stále tajomstvom, už začala s rozsiahlymi dotáčkami a pretáčkami.

 

Priamo z pľacu nás na obrázku nižšie pozdravil režisér Joe Russo spolu s fanúšikom Nemom, ktorý zrejme videl Infinity War v kine neuveriteľných 45-krát. Tvorcovia ho za odmenu pozvali na premiéru Avengers 4.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

‪Not sure anyone on this planet has watched Infinity War more than @nemraps . Welcome to the A4 set. We make these movies for fans like you...‬

Príspevok, ktorý zdieľa The Russo Brothers (@therussobrothers),

 

Pôvodne sa počítalo s tým, že dotáčky už začali a zaberú celé leto, napokon sa však zdá, že odštartovali až v týchto dňoch. 

 

Nejde samozrejme len tak o nejaké klasické dotáčky, ale bude sa nakrúcať samotný záver celej snímky. Ani samotní herci údajne úplne presne nevedia, ako samotný film skončí a čo vlastne ich postavy čaká.

 

Tvorcovia teda zvolili unikátnu taktiku, kedy mätú aj samotných hercov, čím chcú zamedziť tomu, aby čokoľvek vyšlo na povrch.

 

Mark Ruffalo dodal, že sa často po niekoľkých dňoch vracajú k už natočenému materiálu a pokúšajú sa ho natočiť znova. „Aby sme udalosti zaviedli zase iným smerom,“ vysvetlil.

 

Čo sa však týka nejakých konkrétnych scén, vieme, že sa týkajú postáv Captaina Americu (Chris Evans), Black Widow (Scarlett Johansson) a Ant-Mana (Paul Rudd). Fotky hercov na pľaci nájdete po kliknutí na tento link.

 

Už dlhšie sa hovorí, že práve Ant-Man by mal v Avengers 4 zohrávať kľúčovú úlohu, ale detaily sú samozrejme stále držané v tajnosti. Znamená to ale, že sa Ant-Mana nejako podarí zachrániť z Quantum Realm, kde ostal uväznený na konci Ant-Man a Wasp.

 

Súdiac podľa fotiek, asi len ťažko môžeme hádať, o čo asi v scéne pôjde. Steve a Natasha sa skrátka stretnú so Scottom a zrejme mu osvetlia, čo sa dialo počas jeho neprítomnosti.

 

Epický záver Avengers 4 sa začína nakrúcať v týchto dňoch. Ani herci nevedia, ako príbeh skončí

 

Podľa posledných informácií by sa mal na plátne objaviť aj Howard Stark v podaní Johna Slatteryho. Netušíme však, ako dlho sa otec Tonyho Starka (Robert Downey, Jr.) zdrží.

 

Možno pôjde skôr o cameo a pravdepodobne flashback. Neoverené správy hovoria o tom, že by mal mať spoločné scény s Downeym, Jr. Napokon zrejme ani nie je isté, či ho v kinoverzii naozaj uvidíme.

 

Portál That Hashtag Show upozornil, že vzhľadom na veľké množstvo postáv sa ľahko môže stať, že scény Starka staršieho skončia na podlahe strižne. Konečný výsledok sa zrejme dozvieme až počas premiéry.

Svoj návrat na svojom instagramovom účte ohlásil aj Jeremy Renner alias Hawkeye.  Čo sa týka jeho postavy, špekuluje sa, že sa predstaví pod svojím novým aliasom Ronin, teda hrdina s mečom v samurajskom štýle.

 

 Avengers 4 opäť režírujú Joe a Anthony Russovci a premiéry sa dočkáme 2. mája (květen) 2019.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

Circling the wagons with my good friends @marvel @avengers #letsstretchbitches #hawkeye

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Renner (@renner4real),

Ohodnoť článok
393
Zdroj: screenrant.com, screenrant.com, screenrant.com, collider.com