Solo: A Star Wars Story si už svoju púť kinami odbil a všetci vieme, ako to dopadlo. Išlo vlastne o prvý finančný prepadák so značkou Star Wars. Nemilé.

 

Tento neúspech nás celkom mrzí, keďže Solo rozhodne nebol zlý film. Do veľkej miery však doplatil na celkový nezáujem fanúšikov o túto sólovku, ako aj na ich veľké sklamanie z The Last Jedi.

 

Pravdepodobne medzi najpamätnejšie scény filmu patrila tá, v ktorej sa nečakane objavil všetkým dobre známy sithský bojovník Darth Maul. Práve tú si teraz môžete vychutnať nižšie. Podľa niektorých bolo zaradenie Maula funkčné, podľa iných mu zase chýbala logika a išlo len o prázdny fan service.

 

 

Okrem samotnej scény nás Lucasfilm poctil aj dvoma obrázkami tohto známeho záporáka. Na nich môžeme vidieť, že obávaný Sith má v rukách nový svetelný meč, ako aj mechanické nohy, ktoré je nútený používať po svojom pamätnom súboji s Obi-Wanom Kenobim v Epizóde I.

 

Užite si prekvapivý nástup Darth Maula v Solo: A Star Wars Story, ako aj jednu z vystrihnutých scénUžite si prekvapivý nástup Darth Maula v Solo: A Star Wars Story, ako aj jednu z vystrihnutých scén

 

Solova cesta kinami sa síce skončila, ale fanúšikov sa pokúsi osloviť aspoň na DVD a Blu-ray nosičoch. Na nich sa dočkáme viacerých bonusov a vystrihnutých scén, z ktorých jednu vám prinášame už teraz.

 

Han Solo (Alden Ehrenreich) a Qi'ra (Emilia Clarke) na úteku pred nepriateľmi. Aby im unikli budú nútení skryť v sude plnom podivných chápadlovitých príšeriek.

 

Celkovo nás na DVD/Blu-ray nosičoch čaká 8 rozšírených či vystrihnutých scén. Do predajní sa Solo: A Star Wars Story dostane 25. septembra (září) 2018.

 

Ohodnoť článok
10
Zdroj: screenrant.com, comicbookmovie.com, movieweb.com