Seriály

Ako nalákať na slovenský seriál? Vyzlečte v traileri sexy Kristínu Svarinskú

Markíza to po Milenkách na divákov opäť skúša vyzývavými zábermi.

12. september 2018, 18:04
zdroj: TV Markíza
12. september 2018, 18:04

Mohlo by sa zdať, že po eroticky ladených Milenkách sa Markíza pri novom seriáli z prostredia nášho zdravotníctva vo vyzývavých scénach uskromní, ale najnovšie zábery hovoria o inom.

 

Ema v podaní Kristíny Svarinskej pracuje ako sestra na nemocničnom oddelení traumatológie, no s jej platom si toho zjavne nemôže priveľa dovoliť.

 

Občas sa preto stretáva s istým bohatým mužom, ktorému predáva svoje telo. Podľa jej výrazu to ale zjavne nerobí s príliš veľkým nadšením.

 

 

Sestričky divákom predstavili herecké kvarteto, pozostávajúce okrem Svarinskej aj z herečiek, ako Dana Košiká, Anikó Vargová a Kristína Madárová.

 

Seriál vychádza zo svojho fínskeho predchodcu Syke, ktorý sa taktiež zameriaval na personál traumatologického oddelenia.

Viacerí internetoví diskutéri od začiatku právom protestovali, že Markíza znova kopíruje niekym natočené námety. Tie navyše zväčša (podobne ako v tomto prípade) neponúkajú žiadnu originálnu zápletku.

 

Nalákali vás predošlé odviazané zábery k sledovaniu Sestričiek? Alebo na slovenskú seriálovú produkciu nemáte už dlhší čas žiadneho pekného slova?

Ako ste na tom so Sestričkami?
Sledujem ich pravidelne.
104 hlasov
Šancu dostali, ale sklamali ma.
40 hlasov
Nemám záujem ani o jednu epizódu.
592 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.