Filmy

Mníška trhá slovenské rekordy! Návštevnosťou za otvárací víkend sa stáva najsledovanejším hororom na Slovensku, čím prekonáva aj It

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ.

12. september 2018, 18:05
zdroj: Warner Bros. Pictures
12. september 2018, 18:05

Slovenské hororové prvenstvo v rámci návštevnosti za otvárací víkend si až donedávna držala kvalitná Kingova adaptácia It. Tú si počas otváracieho víkendu pozrelo slušných 38 728 divákov.

 

Aj keď ide o naozaj pekné číslo, nedávna premiéra očakávaného spin-offu zo sveta Conjuringu Kingov úspešný film poslala na druhú priečku.

 

Príbeh o démonovi Valakovi si od štvrtka do nedele na Slovensku pozrelo 46 154 divákov. Ak k tomu prirátame aj predpremiéry, pôjde o 49 073 divákov. Snímke sa však darí nielen u nás, ale aj v zámorí.

 

Pre malé porovnanie si celkové prvenstvo na Slovensku udržuje Päťdesiat odtieňov sivej (108 094 divákov za otvárací víkend) a aktuálnou jednotkou zo slovenskej produkcie je dráma Únos (69 354) o zavlečení prezidentovho syna do zahraničia.

 

Mníška trhá slovenské rekordy! Návštevnosťou za otvárací víkend sa stáva najsledovanejším hororom na Slovensku, čím prekonáva aj It

 

Dej hororovej novinky nás zaviedol do roku 1952, kedy trojica hrdinov bojovala proti démonovi v róbe mníšky. V príbehu sa diváci dozvedeli aj o zrode zla, ktorého fanúšikovia sveta Conjuringu dobre poznajú pod menom Valak.

 

Akékoľvek bližšie informácie o horore Mníška nájdete v nasledujúcom vlákne. Boli ste už na filme v kine aj vy? Páčil sa vám, alebo ste naopak pociťovali veľké sklamanie?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: azet.sk, ufd.skFoto: Warner Bros. Pictures