Komiksy

7. séria Arrowa zavrie Olivera Queena do väzenia. Na hlavného hrdinu tak čakajú brutálne potýčky aj nebezpeční kriminálnici

Televízna stanica The CW zverejnila ďalšie krátke zábery z pripravovanej, už v poradí siedmej série Arrowa.

14. september 2018, 16:05
zdroj: The CW
14. september 2018, 16:05

Keď Arrow začínal, tvorcovia chceli príbeh vyrozprávať v priebehu piatich sérií. Od štartu tohto seriálu už ale ubehlo množstvo rokov a dobrodružstvá Olivera Queena sa rozrástli oveľa viac.

 

Veľký podiel má na tom dozaista vytvorenie tzv. Arrowverse, teda seriálového sveta, ktorý okrem samotného Arrowa zdieľajú aj projekty, ako The Flash, Supergirl či Legends of Tomorrow.

 

Aj preto Arrow už budúci mesiac započne svoju v poradí siedmu sériu, ktorá sa nám po traileri z Comic-Conu predstavila ďalšou novou ukážkou.

 

 

 

Tá sa sústreďuje na hlavného hrdinu vo väzení, v ktorom sa dostane do nejednej brutálnej potýčky. Koniec koncov, vyššie spomínané zábery sú toho jasným dôkazom.

 

Oliverov nový domov sa tak nezaobíde bez násilia ani krvi. Rozhodne to teda v blížiacich sa epizódach nebude mať jednoduché. Svet totiž pozná jeho identitu a kriminálnici si už na Green Arrowa brúsia zuby.

 

A aby toho nebolo málo, na scéne sa objaví tajomný nový nepriateľ, ktorý zraniteľného Olivera začne vyzývať k tomu, aby vykúpil svoje meno a riskoval, že stratí úplne všetko.

 

K hlavným postavám, ako Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle) či Emily Bett Rickards (Felicity Smoak) sa pripojí aj Colton Haynes v úlohe Roya Harpera, ktorý v seriáli nejaký čas absentoval.

 

Premiéra 7. série je naplánovaná na 15. októbra (říjen) 2018. Sledujete ešte tento seriál? A tešíte sa na nadchádzajúcu sériu?

 

7. séria Arrowa zavrie Olivera Queena do väzenia. Na hlavného hrdinu tak čakajú brutálne potýčky aj nebezpeční kriminálnici

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.