Po nedávnej explózii lákavých obrázkov a rôznych informácií (tu a tu) muselo byť asi každému jasné, že sa komiksovka Captain Marvel už onedlho predstaví aj nejakými prvými zábermi.

 

A tie dnes na našu radosť konečne dorazili, takže si útržky príbehu očakávanej a pre Avengers 4 nesmierne dôležitej hrdinky môžeme vychutnať v plnej paráde. Najprv si však v krátkosti povedzme, čo nás vlastne čaká.

 

Príbeh bude zasadený do deväťdesiatych rokov minulého storočia a predstaví nám Carol Danvers (Brie Larson), ktorá sa ako jedna z najmocnejších superhrdinov ocitne v centre galaktickej vojny medzi dvoma mimozemskými rasami, teda Kree a Skrull.

 

 

Čo sa samotnej ukážky týka, tá rozhodne navnadila. Odhalila momenty odohrávajúce sa vo vesmíre, akčné prvky, elitný vojenský tím Starforce aj omladeného Nicka Furyho, pre ktorého pôjde o vôbec prvý kontakt so superhrdinom.

 

Taktiež môžeme očakávať, že film okrem množstva akcie ponúkne aj istú dávku humoru a nebude mu chýbať ani emocionálna hĺbka. My sa teda skutočne tešíme. Čo vy?

 

Za réžiou stoja Anna Boden a Ryan Fleck (It's Kind of a Funny Story), ktorí na scenári spolupracovali s celou plejádou scenáristov.

 

Boli to napríklad Meg LeFauve (Inside Out), Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy), Geneva Robertson-Dworet (Tomb Raider) či dvojka Liz Flahive a Carly Mensch (seriál GLOW).

 

Captain Marvel ukazuje svoju božskú silu vo veľkolepom traileri pre osudový vesmírny epos od Marvelu

 

Okrem Brie Larson doplní herecké obsadenie aj Samuel L. Jackson v úlohe omladeného Nicka Furyho, Ben Mendelsohn sa zasa predstaví ako záporák Talos a Mar-Vella, teda veliteľa Starforce, si strihne Jude Law.

 

Ďalej sa objavia napríklad Lee Pace aj Djimon Hounsou s postavami Ronana a Koratha, Att-Lassa si zahrá Algenis Perez Soto, ako Minn-Erva sa plátne ukáže Gemma Chan, no tešiť sa môžeme aj na starého známeho Phila Coulsona s tvárou Clarka Gregga.

 

Premiéra snímky je u nás momentálna naplánovaná na 7. marca (březen) 2019 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť všetko podstatné, vstúpte do tohto vlákna. Čo hovoríte na prvé zábery?

 

Captain Marvel ukazuje svoju božskú silu vo veľkolepom traileri pre osudový vesmírny epos od Marvelu

Ohodnoť článok
40
Zdroj: collider.com