Sólovka so šialeným Jokerom, ktorá bude stáť mimo DC univerzum, nám konečne predstavuje svojho výnimočného záporáka (fotky nájdete medzi textom nižšie).

 

Samotný predstaviteľ Jokera sa k snímke už začiatkom leta vyjadril veľmi pozitívne a navyše prezradil, že zo scenára ide strach. „Cítiť, že ide o jedinečný film, príbeh je zasadený vo svojom svete a hlavne: ku*evsky ma desí,“ povedal k téme Joaquin Phoenix.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Arthur.

Príspevok, ktorý zdieľa Todd Phillips (@toddphillips1),

 

Z dostupných informácií vieme, že by nový Joker nemal byť klasickou komiksovkou. Miesto akcie a zábavy zrejme vsadí na poriadnu atmosféru a detailnú psychológiu postáv.

 

O réžiu filmu sa postará Todd Phillips (Hangover) a produkcia pripadla na plecia Martina Scorseseho. Premiéra je predbežne plánovaná na 4. október (říjen) 2019.

 

Z instagramového postu Todda Phillipsa už navyše vieme, že hlavná postava by sa skutočne mala volať Artur Fleck.

 

Z hereckých predstaviteľov sa vo filme okrem talentovaného Phoenixa ukáže napríklad aj Zazie Beetz, Marc Maron či Robert De Niro.

 

 

Otca mladého Batmana alias Brucea Wayna si mal v sólovke s Jokerom zahrať Alec Baldwin, ale vzhľadom na hercov plný program sa nakoniec k natáčaniu nedostane.

 

Soundtrack k snímke pripadol na skúsenú Hildur Ingveldardóttir Guðnadóttir (Sicario: Day of the Soldado). Príbeh bude zasadený do 80. rokov a ako inak sa pozrieme do dobre známeho Gothamu.

 

Akékoľvek ďalšie informácie sú dostupné v nasledujúcom vlákne. Tak čo vravíte z prvých záberov na Phoenixovho Jokera? Pôsobí na vás dostatočne šialeným dojmom?

 

Pokiaľ vám vyššie predložené fotografie nestačili, pozrite sa aj na video z natáčania, ktoré nám ukáže konflikt Phoenixa s neznámym klaunom.

 

Ohodnoť článok
47
Zdroj: facebook.com, collider.com
Foto: Warner Bros. Pictures