Aj tento pracovný týždeň odštartujeme našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom. Všetko podstatné z filmového a seriálového sveta z ostatných dní nájdete práve v tomto článku. 

 

The Deuce

 

2. séria úspešného seriálu The Deuce práve beží na obrazovkách HBO. V budúcnosti sa dočkáme ešte jednej série, ktorá zároveň príbeh definitívne uzavrie. Tvorcovia tvrdili, že sa tým naplní ich pôvodný zámer, keďže viacero sérií aj tak neplánovali.

 

 

A Star Is Born

 

Chválená hudobná dráma A Star Is Born s Bradleym Cooperom a Lady Gaga už čoskoro dorazí aj do našich kín. Nižšie si môžete pozrieť ďalšie dve ukážky, v ktorých sa dočkáte aj záberov z filmu a nakrúcania. Slovenská premiéra sa uskutoční 4. októbra (říjen) 2018.

 

 

 

Halloween

 

Budúci mesiac nás opätovnou návštevou poctí aj kultový vrah Michael Myers v novom diele hororovej série Halloween. Snímka Davida Gordona Greena bude nadväzovať priamo na originál Johna Carpentera a v hlavnej úlohe sa opäť predstaví Jamie Lee Curtis.

 

Nižšie si môžete pozrieť novú ukážku, štylizovanú do pseudo-dokumentárneho štýlu. Halloween dorazí 18. októbra (říjen) 2018.

 

 

Child's Play

 

Svojho remaku sa dočká aj známa hororová séria Child's Play. Tú bude mať pod režisérskym dohľadom Lars Klevberg (Polaroid) a na prvom oficiálnom obrázku si môžeme pozrieť dizajn novej vraždiacej bábiky.

 

V reboote si zahrajú Aubrey Plaza a Brian Tyree Henry a premiéra sa plánuje niekedy na budúci rok.

 

Vraždiaca bábika Chucky dostáva nový dizajn a scenáristi Deadpoola prichádzajú s novým komediálnym seriálom

 

Wayne

 

Rhett Reese a Paul Wernick, scenáristi Deadpoola, sa budú o záujem divákov uchádzať novým projektom. Jeho názov je Wayne a pôjde o seriálovú akčnú komédiu o 10 častiach. Reese a Wernick seriál produkujú, ako tvorca je pod projektom uvedený Shawn Simmons.

 

15-ročný Wayne (Mark McKenna) sa v seriáli vydá spolu so svojou kamarátkou Del (Ciara Bravo na cestu z Bostonu do Floridy. Seriál dorazí v januári (leden) 2019.

 

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net