Charizmatický Joaquin Phoenix nás o svojom talente presvedčil mnohokrát. Zo zoznamu spomeňme jeho vedľajšie role v thrilleri 8MM (1999) či v slávnej historickej dráme Gladiátor (2000), za ktorú bol nominovaný na Oscara.

 

V hlavných rolách zažiaril napríklad v hudobnej dráme o legende Johnnym Cashovi Walk the Line (2005), ktorá mu opäť vybojovala nomináciu na Oscara, no skvelý výkon bezpochyby podal taktiež v romantickej sci-fi dráme Her (2013).

 

Zoznámte sa s Jokerom. Joaquin Phoenix terorizuje New York na desiatkach fotiek a videí z natáčania

 

Nesmieme však zabudnúť ani na menej známu psychologickú drámu The Master (2012), kde niektorí členovia redakcie (vrátane mňa) z jeho výkonu padli na zadok (ďalšia zaslúžená nominácia na Oscara).

 

Najbližšie Phoenixa uvidíme v mimoriadne očakávanej, a veríme, že aj v pomerne netradičnej komiksovke, kde sa predstaví ako obávaný kráľ zločinu Joker.

 

Zoznámte sa s Jokerom. Joaquin Phoenix terorizuje New York na desiatkach fotiek a videí z natáčania

 

No predtým, než sa z neho stane svetovo známy zloduch, bude vystupovať ako obyčajný chlapík menom Arthur Fleck. S make-upom a kostýmom už ale Arthur pôsobí dojmom skutočne šialeného zločinca.

 

Momentálne síce nevieme povedať, či sa Phoenixovi podarí prekonať zosnulého Ledgera, ale určite mu v tom držíme palce (i keď famózny Heathov výkon bude aj tak nezabudnuteľný).

 

Každá ďalšia fotografia z natáčania nás dokáže veľmi potešiť. I keď ide iba o málo vypovedajúce fotografie a videá z pľacu a prakticky nám z deja veľa neodhalia, k ďalšiemu obsahu článku pristupujete na vlastnú zodpovednosť.

 

Na niektorých novších záberoch môžeme napríklad vidieť Jokera v telefónnej búdke, kde ho vyruší neznáma pani. Čo poviete, akým spôsobom bláznivý Joker na dotyčnú zareaguje?

 

Zobraziť galériu 3 galeria

 

Neskôr publikované video odhalilo väčšiu časť danej scény. Vďaka nej zisťujeme, že Arthura telefónny hovor s neznámou osobou zrejme poriadne vyviedol z miery.

 

 

Ďalšie zábery nám ale poskytli pohľad aj na spoločné scény Zazie Beetz a Joaquina Phoenixa, ktorí spoločne popíjajú kávu a očividne sa pomerne dobre zabávajú. No, minimálne Arthur alias Joker sa smeje od ucha k uchu. Veď, why so serious, všakže?

 

 

Od úsmevu ďalej prichádzame s Jokerovým "pravým ja", kde pozorujeme jeho psychopatické pohľady z metra. Kto vie, čo tentokrát vlastne zamýšľa. Na prezretie všetkých obrázkov klikajte klasicky na šípku doprava.

 

 

 

A samozrejme nesmie chýbať ani fajčiarska pauza (prekliknite o jedno doprava).

 

 

 

 

Fajčiaceho Jokera natáčaného pri prechode okolo bežiacich policajtov si môžete pozrieť aj na videu.

 

 

Klikaním doprava sa dostanete na zábery ukazujúce Arthurovu civilnú podobu. Z určitého dôvodu sa schováva pod kapucňou. Vidíme ale taktiež zamaskovaných klaunov s transparentmi "kill the rich". Dočkáme sa zbrojenia a protestov? Tak či onak, zdá sa, že Joker má svojich fanúšikov. 

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NOTICIA | As gravações estão a todo vapor e esse filme do #Coringa vai ser incrível confira as imagens do longa. ( JustJared) . O JustJared compartilhou essas fotos do bastidores do filme do Coringa, que mostra #JoaquinPhoenix se encontrando com diversas pessoas vestidas de palhaço no metrô. Sinopse: Coringa é centrado no icônico arqui-inimigo e é uma história original, solo e nunca vista antes nos cinemas. A visão de #ToddPhillips sobre #ArthurFleck (Joaquin Phoenix), um homem desdenhado pela sociedade, não é apenas um estudo corajoso de personagem, mas também um conto abrangente. Além de Joaquin Phoenix como protagonista, o filme terá #ZazieBeetz (#Deadpool2) e #RobertDeNiro. . O longa estreia dia 4 de outubro de 2019. . #Dc #DcComics #Joker #DcJoker #NewJoker #Batman #TheBatman #Movie #Filme #breve #Warner #WarnerBros #LongaMetragem #Longa

Príspevok, ktorý zdieľa TV & MOVIES NEWS (@tvmnews),

 

A na sériu fotografií znova nadväzuje krátke video.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#dc #joker #joaquinphoenix #joaquinphoenixjoker #arthurfleck btw that gal spraying his hair makes me so jealous lol

Príspevok, ktorý zdieľa @ mxrvel_jxrassic_mxltifangirl,

 

Náročnú réžiu nového Jokera má na starosti Todd Phillips (The Hangover, Road Trip) a premiéra filmu je naplánovaná na 4. októbra (říjen) 2019. Zvyšné informácie či fotografie a videá z natáčania nájdete v tomto vlákne.

 

Z krátkych úsekov z natáčania síce ešte ťažko predpokladať, čo od snímky smieme vôbec očakávať, ale už teraz sa popravde neviem dočkať. A čo vy? 

Ohodnoť článok
17
Zdroj: indiewire.com, justjared.com, comingsoon.net
Foto: Warner Bros. Pictures