Hororový zombie seriál The Walking Dead už čoskoro dorazí so svojou 9. sériou. Samotný seriál, ako aj postavy Ricka, Negana či Maggie sa stali už stálicami našich televíznych obrazoviek.

 

A to aj napriek tomu, že kvalita seriálu je v posledných sériách pochybná (mierne povedané). Tvorcovia sa však s veľkou slávou kasajú, že majú dosť materiálu na ďalšie tri série a následné spin-offy.

 

Vzhľadom na mizériu posledných sérií ani nevieme, či sa na to vlastne máme tešiť. Faktom ale je, že mnohých divákov už tento zdĺhavý príbeh nebaví, čo sa logicky prejavilo aj na nižšej sledovanosti. A s tým sa muselo niečo urobiť. 

 

 

Na miesto showrunnerky teda zasadla Angela Kang, ktorá sa pokúsi vrátiť seriál do formy. The Walking Dead teda čakajú zmeny, a to rozhodne nie malé.  

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že Maggie a Rick majú seriál opustiť a obaja sa majú údajne objaviť len v 6 epizódach. Do istej miery sa teda doterajší príbeh ukončí a začne niečo nové. Zrejme. Bol by to logický krok a možnosť vdýchnuť The Walking Dead trochu originálnych prvkov.

 

Radi by sme verili, že kroky tvorcov pomôžu seriálu získať na kvalite, ale už na to popravde nemáme síl. Nová séria nás tak môže len a len prekvapiť. Ale ako sa hovorí, nádej umiera posledná. Preto nevylučujeme, že nás možno nová séria predsa len dokáže prekvapiť.

 

Nová showrunnerka to bude mať v každom prípade náročné. Rozhodne jej držíme palce. 9. séria dorazí 7. októbra (říjen) 2018 a nižšie si okrem ukážok môžete pozrieť aj prvé 4 minúty z prvej epizódy.

 

 

 

 

Ohodnoť článok
20
Zdroj: heroichollywood.com, ew.com