Joe Bauer a jeho tím by mal na špeciálnych efektoch poslednej série Game of Thrones pracovať zhruba do konca mája (květen) 2019, a tak sa veľkého finále dočkáme pravdepodobne až v druhej polovici roku 2019.

 

Už teraz vám ale prinášame niekoľko zaujímavých noviniek z poslednej doby. Mimo toho, že nám musel Bauer oznámiť nemilú informáciu o miernom oneskorení projektu (i keď za to už samozrejme nemôže), potešil nás so správou o návrate Ghosta.

 

Zvierací ochranca a priateľ Jona Snowa v seriáli nejaký ten čas absentoval, no 8. séria by mala v tomto ohľade všetko napraviť.

 

Vo finále Game of Thrones uvidíme aj Ghosta a záver fanúšikov poriadne prekvapí. Na celosvetovú premiéru sa môžeš dostať aj ty!

 

Podľa Bauera by sa mal na scéne objaviť naozaj viackrát a dokonca ho budeme môcť vidieť v niekoľkých naozaj štýlových záberoch. Bude teda opätovne bojovať po Jonovom boku? Neboli by sme proti. Pomoc proti Night Kingovej armáde by sa mu is zišla.

 

Ghostova absencia zamrzela okrem milovníkov zvierat najmä fanúšikov kníh, ktorí dobre vedia, že Jonove posledné slová pred smrťou boli venované práve jeho vernému bielemu ochrancovi.

 

A aký bude samotný záver celého seriálu? Podla Kita Haringtona máme očakávať niečo na štýl Breaking Bad či Sopranos.

 

Herec osobne prehlásil, že ide o spôsob ukončenia, ktorý vás jednoducho nemôže plnohodnotne uspokojiť. Nám sa ale minimálne záver Breaking Bad veľmi pozdával. A čo vám?

 

V interview týkajúceho sa pripravovanej komiksovky X-Men: Dark Phoenix sa k finále Game of Thrones vyjadrila aj Sophie Turner (seriálová Sansa Stark). Tá si v Dark Phoeniex opätovne zahrá postavu Jean Grey.

 

Vo finále Game of Thrones uvidíme aj Ghosta a záver fanúšikov poriadne prekvapí. Na celosvetovú premiéru sa môžeš dostať aj ty!

 

Podľa jej názoru sa ku koncu seriálu fanúšikovia rozdelia na dve protichodné skupiny. Jedna bude sklamaná, no a tá druhá šťastím bez seba.

 

Z čoho ale budú vychádzať tieto protichodné emócie neprezradila. Mohlo by za tým stáť úmrtie niektorých kľúčových postáv? Ktovie.

 

Kedže ide o poslednú sériu, určite v nej neočakávame veľa nových tvárí – minimálne nie medzi hlavnými postavami. K starej známej zostave by sa mal ale podľa všetkého pridať nemecký herec Marc Rissmann (Into the Badlands).

 

Ten si v seriáli strihne rolu Harryho Stricklanda, ktorý v knižnej predlohe zastával pozíciu vodcu žoldnierov Golden Company (Zlaté spoločenstvo).

 

Vo finále Game of Thrones uvidíme aj Ghosta a záver fanúšikov poriadne prekvapí. Na celosvetovú premiéru sa môžeš dostať aj ty!

 

Na záver sme si pre vás pripravili výzvu Jaimeho Lannistera alias Nikolaja Coster-Waldaua. Mali by ste záujem o lístok na celosvetovú premiéru finále Game of Thrones, na ktorú by ste išli s Jaimem osobne?

 

Ako Nikolaj v nižšie priloženom videu vysvetľuje, stačí na to len jedno – prispieť aspoň 10 dolárov na rozvoj charitatívnej organizácie The Movember Foundation, ktorá sa zameriava na starostlivosť o zdravie mužov (podpora výskumu liečby rakoviny prostaty a podobne).

 

Samozrejme, čím viac prispejete, tým sa vaše šance zvýšia. Predošlú rekapituláciu známych informácií plnú spoilerov si môžete prečítať v našom minulom článku.

 

Ohodnoť článok
69
Zdroj: indiewire.com, ew.com, wikiofthrones.com, digitaltrends.com, inews.co.uk, omaze.com
Foto: HBO