Ďalšie vydanie našej pravidelnej rubriky Raňajky s Filmkultom je opäť tu. Dnes okrem World War Z 2 preberieme aj nový trailer na Making a Murderer 2 a oboznámime sa s novým projektom talentovanej Sophie Lillis z hororu It.

 

Word War Z 2

 

Pokračovanie úspešného akčného hororu World War Z sa začne nakrúcať v júni (červen) 2019. Režírovať bude David Fincher, v hlavnej úlohe sa opäť predstaví Brad Pitt. Prvá klapka tento rok padnúť nestihne, keďže Fincher má prácu s 2. sériou Mindhuntera a Pitt nakrúca s Quentinom Tarantinom jeho thriller Once Upon a Time in Hollywood.

 

World War Z 2 sa začne nakrúcať v lete budúceho roku a Sophia Lillis z hororu It si zahrá v temnej verzii Perníkovej chalúpky

 

Apostle

 

Drsný sektársky hororový thriller Apostle od Garetha Evansa (The Raid) dorazil s finálnym lákavým trailerom. V hlavných úlohách sa predstavia Dan Stevens, Michael Sheen a Lucy Boynton. Netflix nám snímku doručí už 12. októbra (říjen) 2018.

 

 

Tales of Arcadia: 3Below

 

Animovaný seriál Tales of Arcadia: 3Below z produkcie Guillerma Del Tora (The Shape of Water) bude druhým dielom z pripravovanej trilógie (prvým bol seriál Trollhunters).

 

V 3Below budeme sledovať dvoch tínedžerských mimozemšťanov a ich bodyguarda, ktorí utečú zo svojej domovskej planéty pred zlým diktátorom. Nižšie si vychutnajte prvý krátky teaser. Seriál dorazí 21. decembra (prosinec) 2018.

 

 

Star Trek: Discovery

 

Na 2. sériu seriálu Star Trek: Discovery si počkáme až do januára budúceho roku, zatiaľ si však môžete užiť aspoň oficiálny trailer. Seriál dorazí 17. januára (leden) 2019.

 

 

The Little Drummer Girl

 

Dramatický thriller The Little Drummer Girl nám rozpovie príbeh mladej herečky Charlie (Florence Pugh), ktorú do svojich radov naverbuje izraelská tajná služba ako dvojitú agentku, aby s jej pomocou našli hľadaného palestínskeho teroristu.

 

Televíznu minisériu podľa románu od Johna le Carréra zrežíruje Chan-wook Park (Oldboy). Vo vedľajších úlohách sa objavia aj Alexander Skarsgård, Michael Shannon, Michael Moshonov, Simona Brown a Clare Holman. Premiéra je stanovená na 19. novembra (listopad) 2018.

 

 

Gretel and Hansel

 

Sophia Lillis, ktorá na seba upozornila najmä výborným hororom It či seriálom Sharp Objects, stvárni hlavnú rolu v pripravovanom fantasy thrilleri Gretel and Hansel. Ten bude inšpirovaný rozprávkou o Perníkovej chalúpke od bratov Grimmovcov.

 

Hlavnými hrdinami budú brat a sestra, ktorí sa vydajú do temných lesov, aby našli jedlo a prácu, ale namiesto toho odhalia hrozivé tajomstvo. Réžie sa chopí talentovaný Osgood Perkins (The Blackcoat's Daughter).

 

World War Z 2 sa začne nakrúcať v lete budúceho roku a Sophia Lillis z hororu It si zahrá v temnej verzii Perníkovej chalúpky

 

Making a Murderer Part 2

 

Skvelý dokumentárny seriál Making a Murderer vnadí na svoju 2. sériu ďalšou silnou ukážkou. Premiéra je stanovená na 19. októbra (říjen) 2018.

 

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, youtube.com, collider.com, screencrush.com, screencrush.com, collider.com, comingsoon.net