Filmy

Iko Uwais z The Raid rozpúta ďalšiu brutálnu akciu, pri ktorej nepriateľov likviduje všetkými možnými spôsobmi

Pokiaľ sa ti prvé dve časti bojovky The Raid páčili, táto novinka od Netflixu je pre teba ako stvorená.

11. október 2018, 15:37
zdroj: Netflix
11. október 2018, 15:37

Iko Uwais nám v dvojdielnom The Raid ukázal ako s nepriateľmi dôkladným spôsobom vytrieť podlahu. Keď sa mu niekto postavil do cesty, behom niekoľkých krátkych záberov vedel protivníka odstaviť naozaj drsným a poriadne krvavým spôsobom.

 

Tretia časť úspešného The Raid ale podľa všetkého nevznikne. Ak je pre pre teba táto informácia smutnou novinkou, neboj sa, dlho sa trápiť dozaista nebudeš. Režisér akčného thrilleru Timo Tjahjanto (Headshotom) s Iko Uwaisom si totiž povedal, že to s týmto nadaným bojovníkom opäť skúsi.

 

Ak teda patríš medzi fanúšikov The Raid, ber novinku The Night Comes For Us ako cennú náhradu. Nevieme síce, či sa jej podarí dosiahnuť rovnakých kvalít, aké sme dostali pri The Raid, ale trailer veru nepôsobí vôbec zle.

 

The Night Comes For Us divákom predstaví Joea Taslima, bývalého agenta Six Seas strážiaceho nelegálny tovar. Ten je jedného dňa požiadaný, aby vyvraždil miestnu dedinu. V momente, kedy so zbraňou mieri na malé dievčatko sa v ňom ale zlomí svedomie.

 

 

Ako sa ale dalo predpokladať, nesplnený rozkaz nemôže zostať bez odplaty, a preto na neho Triáda vyšle svojho profesionálneho zabijaka, ktorého stvárni vynikajúci Iko Uwais. Áno, v tomto prípade si Iko zahral postavu zloducha.

 

Príbeh snímky pri podobných akčných bojovkách býva len málokedy dvakrát originálny, no a The Night Comes For Us nebude zdá sa v tomto ohľade žiadnou výnimkou. Čo nás ale podľa vyššie priloženej upútavky čaká? Akcia, krv, napätie a zbrane na blízko i na diaľku. Už len pri sledovaní traileru sa nám dvihol adrenalín v krvi. Cítiš to podobne aj ty?

 

Akčná novinka od Timo Tjahjanta si svoju premiéru odbila 23. septembra (září) 2018 na americkom Fantastic Fest a na IMBDb zatiaľ získala celkom slušné hodnotenie 7,5/10. Film budeš môcť prostredníctvom Netflixu zhliadnuť už 19. októbra (říjen) 2018. Dáš tejto novinke šancu? Alebo ide daný žáner úplne mimo tvoj vkus?

 

Iko Uwais z The Raid rozpúta ďalšiu brutálnu akciu, pri ktorej nepriateľov likviduje všetkými možnými spôsobmi

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: comingsoon.net, www.imdb.com/Foto: Netflix