Čas nezastavíme. Marvelovské univerzum sa dekádu svojej existencie skrátka prešlo dlhou cestou. Poctivé budovanie pod dohľadom Kevina Feigeho sa vyplatilo a Marvel, resp. Disney sa momentálne môže pýšiť najpremakanejším filmovým univerzom, na ktoré konkurencia môže len závistlivo zazerať a potichu šúchať nohami.

 

To je proste fakt. Nech už si o marvelovkách myslíš čokoľvek, nemôžeš Feigemu uprieť, že ten stroj naštartoval parádne. Ale ako sme napísali, čas nezastavíme, čo znamená, že aj Marvel si je vedomý, že nemôže donekonečna stavať na postavách Iron Mana (Robert Downey, Jr.) a Captaina Americu (Chris Evans).

 

Captain Marvel v podaní Brie Larson bude hrať v budúcnosti MCU zásadnú rolu. Herečka podpísala zmluvu na 7 filmov

 

Tieto postavy sú síce populárne, ale nemôžeme očakávať, že ich herci budú hrať do dôchodku. Takže je potrebné dať priestor sviežim tváram. Už dlhšie sa medzi fanúšikmi povrávalo, že jedna z postáv, na ktorých chcú tvorcovia stavať ďalej, je Captain Marvel v podaní pôvabnej Brie Larson.

 

To sa zdanlivo potvrdilo, keďže sa dostali von informácie, že herečka podpísala zmluvu rovno na 7 filmov z marvelovského univerza! Objaví sa pravdaže v Avengers 4 a hlavne vo svojej vlastnej sólovke. Za tú herečka zinkasuje približne 5 miliónov dolárov.

 

Captain Marvel v podaní Brie Larson bude hrať v budúcnosti MCU zásadnú rolu. Herečka podpísala zmluvu na 7 filmov

Ako však vidíte, herečka to už stihla na Twitter vyvrátiť. Ako však vieme, v prípade podobných franchise sa herci neupisujú len jednému projektu. Možno tých filmov napokon nebude 7, ale je isté, že sa s Captain Marvel do budúcna počíta.

 

Čo sa týka ďalších filmov, v ktorých by sa Captain Marvel mohla v budúcnosti objaviť, ešte je predčasné špekulovať. Určite sa počíta so sequelom (sequelmi) Captain Marvel, ale aj jej účasťou v tímovkách a s rôznymi cameami.

 

 

Je však jasné, že Captain Marvel bude pre budúcnosť MCU dôležitou hráčkou. Marvel sa nepochybne bude snažiť vytrieť zrak konkurenčnému DC a jej Wonder Woman.

 

DC síce majú prvenstvo, keďže sa im podarilo priviesť na plátno prvú ženskú masovo populárnu superhrdinku, ale bude zaujímavé sledovať, či ju Captain Marvel dokáže v popularite tromfnúť.

 

Sólovku Captain Marvel nakrúca dvojica Anna Boden a Ryan Fleck (It's Kind of a Funny Story) a okrem Brie sa môžeme tešiť aj na (digitálne omladeného) Samuela L. Jacksona, Gemmu Chan, Bena Mendelsohna, Lee Pacea a Juda Lawa. Premiéra je stanovená na 7. marca (březen) 2019.

 

Captain Marvel v podaní Brie Larson bude hrať v budúcnosti MCU zásadnú rolu. Herečka podpísala zmluvu na 7 filmov

Ohodnoť článok
41
Zdroj: comicbook.com