Pod radarom - Zaujímavosti

Macaulay Culkin zo Sám Doma konečne nepôsobí ako drogovo závislý. Fanúšikom ukázal zdravý vzhľad a chce hrať vo Fantastických zveroch 3

Culkinov výraz naznačuje, že sa hviezde zo Sám Doma darí.

12. október 2018, 13:32
zdroj: 20th Century Fox
12. október 2018, 13:32

Malého Macaulaya Culkina sme za nášho detstva skrátka milovali. A čo si budeme klamať? Milujeme ho doteraz. Slovenské televízie každoročne vysielajú kultovú rodinnú komédiu Sám Doma (1990) a Sám Doma 2: Stratený v New Yorku (1992), ktoré sa nám chtiac nechtiac dostali postupom času pod kožu.

 

Macaulay Culkin zo Sám Doma konečne nepôsobí ako drogovo závislý. Fanúšikom ukázal zdravý vzhľad a chce hrať vo Fantastických zveroch 3

 

V priebehu dospievania ale začala Culkinova kariéra rýchlo upadať a sám herec už o svoje pôsobenie vo svete filmov nejavil príliš veľký záujem. Po určitých záberoch, kde Culkin pôsobil naozaj zdrvene, sa začali objavovať aj informácie o jeho údajnej drogovej závislosti. V poslednej dobe ale Macaulay Culkin vyzerá čoraz lepšie a lepšie.

 

Úsmev na tvári síce veľakrát neodráža pravé vnútorné pocity, no minimálne čo sa fyzického zovňajšku týka, Culkin si rozhodne polepšil. Na nedávnom odovzdávaní cien American Music Awards v Los Angeles dokonca novinárom a fotografom zapózoval a nahodil niekoľko zábavných úškrnov.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nice to see a childhood hero, #MacaulayCulkin, looking healthy. 38 years young!

Príspevok, ktorý zdieľa @ daft_memes_and_more,

 

 

Či sa mu ešte niekedy podarí preraziť vo filmovom biznise nevieme, ale možno ani sám Culkin už o niečo podobné nestojí a chce ísť svojou vlastnou, osobitnou cestou. Predsa len, prístup jeho rodičov v kombinácii s rýchlo stúpajúcou hereckou slávou mu od mladosti obrátili život naruby.

 

Na druhej strane, ešte pred nedávnou dobou prostredníctvom Twitteru nechal Culkin odkaz autorke Harryho Pottera, J. K. Rowlingovej, ktorej sa pýtal, či by pre neho nemala miesto v ďalšom filme. Pravdepodobne ale išlo skôr o vtip. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: dailymail.co.ukFoto: 20th Century Fox, Instagram.com