Dnes opäť robíme výnimku a prinášame vám Raňajky s Filmkultom aj v sobotu. Nazbieralo sa však toho pomerne dosť, takže poďme rovno na to.

 

A Quiet Place 2

 

Na scenári sequelu úspešného hororu A Quiet Place sa bude podieľať aj režisér jednotky John Krasinski. Pôvodne nemal v pláne pracovať na druhom diely, ale v štúdiu si obľúbili jeho námet pre sequel, takže ho opäť zobrali na palubu. V minulosti sa hovorilo, že nejaké nápady majú aj Bryan Woods a Scott Beck, scenáristi prvého dielu.

 

John Krasinski napíše scenár k Tichému miestu 2 a Marka Hamilla uvidíme aj v 9. epizóde Star Wars

 

The Lion King

 

Remake kultového animáku The Lion King nám ponúka prvú fotku zo zákulisia. Môžeme na nej vidieť niekoľko členov kastingu, konkrétne Donalda Glovera (Simba), Setha Rogena (Pumbaa) a Billyho Eichnera (Timon).

 

Okrem nich začujeme aj Johna Olivera (Zazu), Chiwetela Ejiofora (Scar), Alfre Woodard (Sarabi), Johna Kaniho (Rafiki) a Jamesa Earl Jonesa (Mufasa). Americká premiéra je stanovená na 19. júla (červenec) 2019.

 

 

Ant-Man a Wasp

 

Pokiaľ vás zaujíma, ako prebieha digitálne omladzovanie hercov v marvelovkách, nasledujúce video vám dá odpoveď. Taktiež sa v ňom budete môcť pozrieť na výrobu špeciálnych efektov všeobecne.

 

Výbornú prácu trikárov sme mohli vidieť v snímke Ant-Man a Wasp, kde pefektne omladili Michaela Douglasa a Michelle Pfeiffer. Najbližšie sa dočkáme aj mladého Samuela L. Jacksona v sólovke Captain Marvel.

 

 

Guardians of the Galaxy Vol. 3

 

Trojka Guardians of the Galaxy tak skoro nedorazí. Po vyhadzove režiséra Jamesa Gunna sa predpokladá, že prvá klapka padne až v roku 2021. Pracovný názov údajne znie Guardians of the Galaxy Vol. 3: Hot Christmas.

 

Pôjde teda o film s vianočnou tematikou? Možno, ale môže ísť tiež o odkaz na Adama Warlocka, inak nazývaného aj Space Jesus. Uvidíme, čo nám teda tvorcovia pripravia.

 

John Krasinski napíše scenár k Tichému miestu 2 a Marka Hamilla uvidíme aj v 9. epizóde Star Wars

 

Star Wars: Episode IX

 

Mark Hamill potvrdil, že Luke Skywalker bude v nejakej forme prítomný aj v Epizóde IX, ktorá sa práve nakrúca. Herec to napísal na svojom twitterovom účte. Premiéra nového Star Wars príbehu sa uskutoční 19. decembra (prosinec) 2019.

 

 

Outlaw King

 

Lákavý historický epos Outlaw King od Netflixu dorazil s novým plagátom. Snímky sa dočkáme 9. novembra (listopad) 2018.

 

John Krasinski napíše scenár k Tichému miestu 2 a Marka Hamilla uvidíme aj v 9. epizóde Star Wars

 

Idol

 

Pôvabnú Hailee Steinfeld koncom tohto roka uvidíme v akčňáku Bumblebee, spin-offe série Transformers. Mladá herečka však už má vyhliadnutý ďalší projekt. Zahrá si v chystanom hudobnom filme Idol, ktorý bude aj produkovať.

 

Na producentskom kresle bude sedieť aj Matt Reeves (Vojna o planétu opíc). Snímka k nám s veľkou pravdepodobnosťou dorazí pod krídlami Netflixu, hoci dátum premiéry zatiaľ nepoznáme.

 

John Krasinski napíše scenár k Tichému miestu 2 a Marka Hamilla uvidíme aj v 9. epizóde Star Wars

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com, screencrush.com, movieweb.com, collider.com, ign.com, collider.com, collider.com