Len pred pár dňami som písal o tom, že natáčanie Flasha sa odkladá a snímku neuvidíme skôr ako v roku 2021, ak vôbec. Šlo o ďalšiu veľmi negatívnu správu a fanúšikovia DCEU sa tak mohli tešiť už len na Wonder Woman. Tá sa natáča už od leta a premiérovať mala v novembri 2019, takže nehrozili obavy, že sa niečo pokazí. 

 

Avšak, to by nebolo DCEU, keby sa niečo nepokašlalo. Z pôvodného veľkého plánu už dnes ostal len zdrap obliaty kávou. Zrušilo sa pár filmov, niekoľko z nich sa odložilo na neurčito, ďalšie striedajú tvorcov častejšie ako Iron Man obleky a navyše sa nahlas hovorí o odchode Bena Afflecka a Henryho Cavilla. 

 

Všetci tak verili, že ak nie Aquaman, tak budúci rok do čierneho trafí Wonder Woman. Warner nás však opäť sklamalo, keď ohlásilo, že na snímku si počkáme o 7 mesiacov dlhšie. Premiéra je teraz stanovená na 5. júna 2020. Na ten dátum malo štúdio pôvodne naplánovaného Six Billion Dollar Mana s Wahlbergom. Dráma sa však zatiaľ oficiálne stráca z plánu premiér. 

 

Wonder Woman 2 bola odložená o 7 mesiacov a uvidíme ju až v roku 2020. Čo sa to s DCEU deje?

 

Vo Wonder Woman 1984 uvidíme Gal Gadot bojovať proti Cheetah (Kristen Wig), pričom sa do hry zapojí aj postava Pedra Pascala. Našťastie sa vracia aj Chris Pine ako Steve Trevor. Fanúšikovia DCEU však nemusia zúfať. Budúci rok dorazí aspon Shazam! Je to celkom paradox, že? Najprv sa DCEU snažilo extrémne rýchlo dohnať MCU, len aby onedlho na to nebolo schopné poslať do kín viac než jeden film ročne. 

 

Všetko potrebné o Wonder Woman 2 sa dozviete v tomto vlákne. Úprimne, my dúfame, že Warneru to vyjde a odteraz to už bude len úžasné, alebo aspoň nadpriemerne kvalitné. V posledných mesiacoch to však s DCEU vyzerá zle-nedobre. 

 

Wonder Woman 2 bola odložená o 7 mesiacov a uvidíme ju až v roku 2020. Čo sa to s DCEU deje?

Čo si myslíte o budúcnosti DCEU?
Nasledujúce filmy už budú stáť za to a DCEU sa postupom rokov stabilizuje
92 hlasov
DCEU sa zo súčasnej situácie už nepozchieva a verím, že časom sa ho Warner pokúsi rebootovať
206 hlasov
Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Warner Bros.