O týždeň sa dočkáme poslednej epizódy s Rickom Grimesom. Aspoň to nám tvrdia upútavky a promo od samotného AMC. Blíži sa aj koniec Maggie, no najprv sa zrejme rozlúčime s postavou číslo jedna a tvárou tohto zombie seriálu. Andrew Lincol sa rozhodol v seriáli skončiť, a tak sa scenáristi museli popasovať s logickým ukončením jeho príbehu. 

 

Úprimne, myslím si, že obe postavy prežijú a jednoducho si dajú na nejaký ten rok-dva od seriálu pauzu a v budúcnosti sa pravdepodobne vrátia. Budem prekvapený, ak zomrú obaja, no nie je vylúčené, že sa tak stane. Necháme sa teda asi prekvapiť.

 

 

Okrem toho, že sa blíži Rickov koniec, nás zaujalo aj jeho najnovšie zranenie. To mu znepríjemní jeho možno posledné hodiny a dni v tomto svete, pričom sa nápadne podobá na zranenie istej videohernej postavy.  Samozrejme, reč je o The Last of Us a Joelovom páde na železný hrot, kedy takmer zomrel. Našťastie, taký priblblý koniec si Grimes nevyslúži, takže ešte chvíľu bude putovať.

Podľa upútavky na ďalšiu epizódu môžeme čakať, že sa s ním rozlúčime veľmi nostalgicky. Viac vám ale prezradí samotné video. Otázkou už ostáva iba to, ako veľmi to ovplyvní čísla sledovanosti. Divákov ubúda každým dielom, takže sme zvedaví, či Rickov odchod pomôže alebo naopak ešte viac uškodí.

 

Bude vám Rick Grimes v seriáli chýbať?
Áno
931 hlasov
Nie
162 hlasov
Ohodnoť článok
58
Zdroj: collider.com