V polovici októbra (říjen) prišiel portál Recapped s neoverenou informáciou týkajúcou sa obsadenia Naomi Watts (nominácia na Oscara za snímky 21 gramov a katastrofickú drámu Nič nás nerozdelí) do pripravovaného spin-offu zo sveta Game of Thrones. Okrem toho ale Recapped informoval, že tvorcovia hľadajú hercov so skvelým britským prízvukom.

 

Správa ohľadom Watts bola potešujúca, ale keďže samotný portál publikoval informáciu v rámci sekcie „rumors“ (špekulácie/chýry), o potenciálnej možnosti sme ťa zatiaľ neinformovali. Jej obsadenie do seriálu už ale potvrdili aj známe portály Deadline a Variety.

 

Podľa Deadline malo dôjsť po dlhých rokovaniach konečne k podpísaniu zmluvy, podľa ktorej si Watts zahrá jednu z kľúčových postáv spin-off seriálu z univerza Game of Thrones. O jej postave zatiaľ vieme len to, že má ísť o charizmatickú, pred spoločnosťou sa skrývajúcu ženu s temným tajomstvom.

 

Spin-off zo sveta Game of Thrones ponesie názov The Long Night a Naomi Watts v ňom stvárni kľúčovú postavu

 

Seriál by sa mal začať natáčať v niektorom z mesiacov roku 2019. Jeden príbeh (finálna séria Game of Thrones) sa teda uzavrie, no iný len započne. Dej spin-offu sa posunie tisíce rokov pred udalosti známe z Game of Thrones, takže v ňom nemáme čakať žiadnu zo súčasných postáv.

 

Showrunnerkou seriálu bola menovaná Jane Goldman (scenár Kick-Ass, X-Men: First Class, Kingsman 2), ktorej zvolenie odobril aj spisovateľ predlohy George R. R. Martin. Ten bude v projekte zaujímať post výkonného producenta a na Twitteri nedávno prezradil, že prvý spin-off ponesie názov The Long Night.

 

 

Okrem spin-offu, na ktorom sa už aktívne pracuje, by sme sa mali dočkať hneď niekoľkých ďalších projektov. Ich obsah je zatiaľ utajený, no napríklad príbeh sera Duncana Vysokého či historicky známu rebéliu Roberta Baratheona už autor knižnej predlohy vylúčil. O aké príbehy z Martinovho sveta by si mal záujem? A čo vravíš na obsadenie Watts?

Hodí sa podľa teba Naomi Watts do sveta Game of Thrones?
Áno
338 hlasov
Nie
104 hlasov
Ohodnoť článok
39
Zdroj: HBO, collider.com, recapped.com, variety.com, deadline.com, dailymail.co.uk
Foto: Showtime