Slováci a Česi narodení na prelome medzi koncom 80. rokov a začiatkom 90. rokov určite do dnešného dňa nezabudli na rodinu Lambertovcov a Fosterovcov. Tých do jedného celku spojili manželia Frank (Patrick Duffy) a Carol (Suzanne Somers).

 

Ich synovia a dcéry spolu v mnohých humorných situáciách zvádzali nepretržité boje, no na konci dňa sa vedeli zakaždým udobriť. Frank svoje deti vždy vychovával ako chlap, a preto sa jeho synovia J.T. (Brandon Call), Brendan (Josh Byrne), no dokonca aj dcéra Al (Christine Lakin) v mnohom podobali na svojho otca.

 

Carol naopak vo svojich deťoch zanechala kúsok svojho ženského ja. Aj z toho dôvodu pôsobil jej syn Mark oproti ostatným mužom v rodine ako „mäkkýš“, čo ale vynahrádzal vysokým IQ. Okrem neho Carol vychovávala dve dcéry, ráznu Danu (Staci Keanan) a rozmaznanú Karen (Angela Watson), ktoré od seba azda nemohli byť odlišnejšie.

 

Krok za krokom je nezabudnuteľnou nostalgiou. Týchto 10 vtipných scén ti pripomenie časy strávené pri televízii

 

K rodinnej zostave sa ale časom pridal všetkými divákmi milovaný Cody Lambert (Sasha Mitchell), Danin priateľ Rich (Jason Marsden), J.T-ho dievča Samantha (Alexandra Adi), malá Lilly Lambertová (Kristina Meyering, Lauren Meyering a Emily Mae Young) a samozrejme slávny Francúz Jean-Luc Rieupeyroux (Bronson Pinchot).

 

Krok za krokom české televízie vysielajú do dnešných dní, no najväčšiu popularitu si seriál u slovenského a českého diváka získal najmä začiatkom milénia. Nešlo o časy, kedy sme si pohodlne sadli za počítač a vyberali si z množstva nových seriálov od Netflixu.

 

Jednoducho sme po škole zhodili tašku na zem a zapli televíziu, kde už bežal náš obľúbený Krok za krokom. Veríme, že pokiaľ si sa v predošlých vetách našiel, pri týchto desiatich vybraných scénach si aj ty zaspomínaš na svoju mladosť.

 

Legendárny moment, kedy spoznávame Codyho

 

Cody sa vždy vedel zachovať ako správny chlap

 

Jeho dobrú povahu občas zneužili aj tí najmenší

 

Keď J.T. prvýkrát uvidí Samanthu, skrátka nemá slov

 

Stretnutie so svokrom môže byť v určitých prípadoch pomerne nepríjemné

 

Keď sa práce chytia dvaja „majstri“, môže to dopadnúť aj takto

 

Rodinný spor o jedlo

 

Jean-Luc predáva svoje skúsenosti so ženami

 

So ženami to síce vie, ale šoférovanie mu nikdy príliš nešlo

 

Cody ako režisér?

 

Ktorú z postáv si mal najradšej?

Ktorá postava bola tvojím favoritom?
Frank
196 hlasov
Carol
91 hlasov
J.T.
137 hlasov
Brendan
8 hlasov
Al
190 hlasov
Mark
10 hlasov
Dana
320 hlasov
Karen
43 hlasov
Cody
1551 hlasov
Rich
38 hlasov
Samantha
17 hlasov
Lilly
21 hlasov
Jean-Luc
78 hlasov
Niekto iný
18 hlasov
Ohodnoť článok
142
Foto: Warner Bros. Television Distribution, ABC, CBS