Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) prichádza do nehostinného prostredia, ktorému šéfuje narkobarón kartelu Guadalajara Félix Gallard (Diego Luna). Ako nižšie priložené predstavovacie video ukazuje, Camarena sa za pravdu a spravodlivosť nemá problém pobiť ani s kolegami z polície.

 

Voľný čas trávi so svojou rodinou, no ihneď na to sa púšťa do akcie proti zločineckým gangom. Otázkou zostáva, či bude na prefíkaného Gallarda stačiť. Ten sa totiž pri svojej zločineckej činnosti zjavne nestráni naozaj ničoho.

 

 

Niet pochýb o tom, že Félix Gallard prepísal históriu obchodu s drogami v Mexiku. Ďalšie video sa zameriava na súboj medzi týmito dvoma mužmi stojacimi na opačnej strane zákona. Kto zvíťazí a kto padne?

 

Zabudnite na Escobarovu Kolumbiu a pripravte sa na nečestné praktiky podsvetia z Mexika, v ktorom nás okrem Diega Lunu (Rogue One: A Star Wars Story) a Michaela Peña (Ant-Man and the Wasp) čakajú ďalší herci, ako Alyssa Diaz, Teresa Ruiz, Clark Freeman, Mark Kubr či Andrés Almeida.

 

Každý z menovaných hercov a herečiek bude predstavovať úplne novú postavu, ktorú sme v doposiaľ odvysielaných troch sériách nevideli. Aj preto sa 4. séria chce od prvých troch odlíšiť zmenou názvu na Narcos: Mexico. Počtom epizód sa však Mexico od predošlých sérií ničím nelíši, a preto nám tvorcovia od Netflixu naservírujú rovných 10 častí.

 

 

Ako snahy agenta Enriqueho „Kikiho“ Camarenu v skutočnosti dopadli a kam sa podarilo zájsť bossovi Félixovi Gallardovi, by ste sa už teraz ľahko mohli dočítať na internete. Tak ako v prípade príbehu Pabla Escobara (1. a 2. séria) totiž ide o námet, ktorý priamo čerpá zo skutočných udalostí.

 

Napriek tomu ti ale odporúčame strániť sa prípadných spoilerov a vyčkať do 16. novembra (listopad) 2018, kedy Netflix vypustí do sveta všetkých 10 epizód. Tak čo, budeš seriál sledovať aj ty?

Ohodnoť článok
7
Zdroj: youtube.com
Foto: Netflix