Filmy

Zvieratá sa zbláznili! Prvý trailer pre Tajný život maznáčikov 2 ti ukáže, čo sa deje u veterinára

Výjazd k doktorovi môže byť pre zvieratá peklom. Neveríš?

7. november 2018, 20:06
zdroj: Universal Pictures a Illumination Entertainment
7. november 2018, 20:06

Illumination Entertainment (Despicable Me, Minions) konečne k divákom prichádza s pokračovaním ich úspešného hitu Tajný život maznáčikov. Ten od našej redakcie dostal len mierne nadpriemerné hodnotenie, no štúdiu zarobil veľkú sumu peňazí, a tak pri rozhodovaní o pokračovaní jednoducho neváhalo.

 

Dabingu hlavnej postavy Maxa sa mal zhostiť komik Louis C. K., no po jeho obvinení zo sexuálneho obťažovania sa tejto role ujal Patton Oswalt. Okrem neho ale budeme opäť počuť známe hlasy hercov z minulej časti.

 

Do druhého dielu sa v rámci dabovania vrátia herci, ako Kevin Hart, Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Burress či Bobby Moynihan. K nim sa ďalej pripojí Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmes a dokonca aj slávny Harrison Ford.

 

 

Prvá upútavka k Tajnému životu maznáčikov 2 sa zameria na Maxa a jeho cestu k veterinárovi, ktorej sa snaží neúspešne zabrániť. V ordinácii spoznáva množstvo ďalších zvierat a zisťuje, že nie sú tak úplne v poriadku. Trailer na konci sľubuje, že pokiaľ nám chovanie zvieracích postáv prišlo poriadne čudné, máme si ešte počkať na ďalšie ukážky.

 

Ak patríš medzi „psíčkarov“ či milovníkov iných domácich zvierat, tvoja návšteva kina by mala byť v tomto prípade povinnosťou. Už len samotná upútavka zanecháva v divákovi naozaj úsmevné dojmy a podobných roztomilých scén bude azda snímka obsahovať ešte omnoho viac.

 

Réžia filmu pripadla na Chrisa Renauda (Despicable Me 1 a 2) a scenár napísal Brian Lynch (The Minions). Film mal byť pôvodne premietaný už v lete tohto roku, no nakoniec sa slovenská a česká premiéra presunula na 20. júna (červen) 2019. Videl si prvý diel tejto animovanej snímky? Zájdeš aj na jej pokračovanie?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: collider.comFoto: Universal Pictures a Illumination Entertainment