Len včera dorazila nenápadná správa o tom, že Industrial Light & Magic, a teda známe trikové štúdio ILM (najčastejšie sa skloňuje so Star Wars), otvára v Londýne novú pobočku. Tá sa bude sústreďovať výhradne na televízne projekty. Ich prvými zákazkami bude druhá séria Kryptonu pre Syfy a Mandalorian, prvý hraný Star Wars seriál pre streamovaciu službu od Disney. 

Tá dorazí v roku 2019 a ak si o nej chceš prečítať viac, klikaj na náš včerajší článok. Po oznámení od ILM sme čakali, že bude s Disney a Lucasfilmom úzko spolupracovať aj na iných počinoch pre ich streamovací projekt. Nečakali sme však, že sa o ďalšom dozvieme už o pár hodín neskôr. 

Druhým Star Wars seriálom bude prequel Rogue One zameriavajúci sa na postavu Cassiana Andora hraného Diegom Lunom. Disney sa z nejakého, ospravedlňte môj slovník, debilné dôvodu rozhodlo, že presne toto diváci chcú a potrebujú. Haló, vykašľali sa na Han Sola... HAN SOLA! Cassian je ale nepochybne väčší kaliber schopný prilákať masy. 

 

Cassian zo Star Wars a Loki z MCU dostanú svoje vlastné seriály na streamovacej službe Disney+. Čím bude odlišná od Netflixu?

 

Nečakaj svetelné meče (novodobý Lucasfilm a Disney na ne aj tak viac-menej kašlú). Pôjde o prequel Rogue One, a teda Rogue One v menšom merítku. Špionážne sci-fi by sa malo začať natáčať budúci rok. Mandalorian teda dorazí v roku 2019, zatiaľ čo zatiaľ nepomenovaný počin o Cassianovi pravdepodobne v roku 2020. 

 

O niečo viac nás teší informácia, že uvidíme viac od Lokiho. Tom Hiddleston sa podľa predošlých špekulácií skutočne vráti do svojej obľúbenej MCU postavy vo vlastnej minisérii, ktorú uvidíme na Disneyho streamovacej službe. Tá sa bude volať Disney+, čo pred pár hodinami oznámilo Disney na čele s Bobom Igerom. Viac informácií sa dozvieme v apríli budúceho roka.

 

Pravdepodobne tak uvidíme minisériu o Lokim, Scarlet Witch (mal by sa v nej objaviť aj Vision) a tímovku Falcona s Winter Soldierom. V prípade Lokiho nevieme o tvorcoch vôbec nič. Netušíme ani, v akom časovom období sa budú seriály odohrávať. Ak však o nich túžiš získať ďalšie informácie, smeruj do nášho vlákna. 

 

Cassian zo Star Wars a Loki z MCU dostanú svoje vlastné seriály na streamovacej službe Disney+. Čím bude odlišná od Netflixu?

Tešíte sa zo seriálu pre Andora Cassiana?
Jasné, viac Star Wars je vždy dobre
62 hlasov
pre koho? Žartujete?
139 hlasov
Ohodnoť článok
15
Zdroj: comingsoon.net, collider.com
Foto: Disney/Lucasfilm