Rollo sa v priebehu sérií ukázal ako skvelý bojovník a ambiciózny muž, ale zároveň príšerný brat, pretože neraz zradil Ragnara a jeho rodinu. Napriek tomu, že ide o postavu, ktorá zakaždým uprednostní osobné potreby pred čímkoľvek iným, majú diváci Rolla jednoducho v obľube.

 

Zdá sa, že spojenie s Ivarom z neho v druhej polovici 5. série môže opätovne spraviť jednu z hlavných postáv. Do Kattegatu však určite necestoval len preto, aby pozdravil svojich synovcov. Čo povieš, aké tajné plány sa v jeho hlave hmýria tentokrát?

 

Čo čakať od Rolla? Tak to naozaj nevieme. V prípade Ivara nám však jeho úmysly prezradí aj nasledujúca ukážka, v ktorej pozorujeme niekoľko nových záberov a myšlienkové pochody nového kráľa Kattegatu

 

 

Len málokto pochybuje o Ivarovej inteligencii, no zároveň všetci vieme aj o jeho zlomyseľnosti. A je azda nad slnko jasné, že táto kombinácia z neho môže vytvoriť mimoriadne krutého panovníka.

 

Ďalšia upútavka na novú sériu láka svojim vizuálom a mnohý zábermi na krvavé boje. V nich ako inak uvidíme hlavných dvoch protagonistov, Bjorna a Ivara. Do sporu sa ale zapoja aj ďalší Ragnarovi synovia, Ivarov spojenec kráľ Harald a azda aj starý dobrý strýko Rollo. Aké postavenie však v konflikte zaujme Lagertha a čo bude robiť Floki? Máš nejaký tip?

 

Všetky publikované videá nás vedú až k 29. novembru (listopad) 2018, kedy Vikingovia opäť rozpútajú chaos a krviprelievanie. Ťažko predpovedať, kto z boja vzíde ako víťaz, ale vieme, že 5. sériou Vikingovia nekončia, pretože tvorcovia už dávnejšie potvrdili 6. sériu s ďalšími 20. epizódami. Ak si sa dostal až sem, veríme, že sa už nevieš dočkať.

 

 

Ohodnoť článok
43
Zdroj: youtube.com
Foto: History