Máme po víkende, čo znamená, že na tvoje obrazovky sa opäť dostáva naša pravidelná rubrika Raňajky s Filmkultom. Dnes si posvietime na animáky Frozen 2 a Missing Link, ale ponúkneme ti aj prvé zábery z 5. série seriálu Luther s Idrisom Elbom.

 

Frozen 2

 

Jennifer Lee, spolu-režisérka očakávaného animáku Frozen 2, potvrdila, že druhý diel bude oveľa epickejší než jeho predchodca. Dodala tiež, že v ňom opustíme kráľovstvo Arendelle a pozrieme sa aj do iných kútov tohto zaujímavého sveta.

 

Tešiť sa tiež môžeme na úplne nové originálne piesne. Tie opäť napíše dvojica Bobby Lopes a Kristen Anderson-Lopez. Momentálne už majú hotové 4 nové piesne. Film okrem Jennifer Lee režíruje aj Chris Buck a premiéra je stanovená na 28. novembra (listopad) 2019.

 

Frozen 2 bude mať epickejší príbeh a zavedie nás do nových končín mrazivého sveta

  

Missing Link

 

Zábavne vyzerajúci animák Missing Link dorazil s prvým trailerom aj plagátom. Postavy nadabovali Hugh Jackman, Zach Galifianakis, Zoe Saldana, Timothy Olyphant, David Walliams, Emma Thompson, Matt Lucas a Stephen Fry. Režíruje Chris Butler.

 

Snímku nám doručí štúdio Laika, ktoré je zodpovedné napríklad za výborný animák Kubo and Two Strings. Americká premiéra je stanovená na 12. apríla (duben) 2019.

 

 

Frozen 2 bude mať epickejší príbeh a zavedie nás do nových končín mrazivého sveta

 

The Undoing

 

Nicole Kidman si zahrá hlavnú úlohu v chystanom seriáli The Undoing, ktorý nám doručí HBO. Na réžiu dohliadne svetovo uznávaná režisérka Susanne Bier. Príbeh rozpráva o Grace Sachs (Kidman), ktorá je úspešnou terapeutkou, manželkou aj matkou.

 

Týždne predtým, ako jej má vyjsť kniha, však do jej života vstúpi násilná smrť, jej manžel sa stratí a na Grace čaká ešte veľa hrozivých odhalení.

 

Frozen 2 bude mať epickejší príbeh a zavedie nás do nových končín mrazivého sveta

 

Jonny Quest

 

Filmová adaptácia klasického animovaného seriálu Jonny Quest našla svojho režiséra. Stane sa ním Chris McKay (The Lego Batman Movie). Celovečerný film bude hraný a štúdio Warner Bros. na ňom pracuje už niekoľko rokov.

 

Seriál sa vysielal v rokoch 1964-1965 a jeho hlavným hrdinom bol 11-ročný chlapec Jonny, ktorý spolu so svojím otcom Dr. Questom zažíval rôzne dobrodružstvá. Dátum premiéry zatiaľ nepoznáme.

 

Frozen 2 bude mať epickejší príbeh a zavedie nás do nových končín mrazivého sveta

  

The Plot Against America

 

Adaptácia kultového románu Philipa Rotha s názvom The Plot Against America bude mať seriálovú podobu. Príbeh sa odohráva v alternatívnej realite, v Spojených štátoch.

 

Prezidentom sa stane Charles Lindbergh a krajina sa pod jeho vedením mení na diktátorský štát. Lidbergh podpíše pakt s Hitlerom a v Spojených štátoch sa začína šíriť anti-semitizmus.

 

Scenár napíšu Simon a Ed Burnsovci, ktorí sa budú podieľať aj ako producenti. Projekt bude mať 6 dielov a ako showrunner bude dozerať David Simon (The Deuce). Dátum premiéry zatiaľ nie je známy.

 

Frozen 2 bude mať epickejší príbeh a zavedie nás do nových končín mrazivého sveta

 

Luther

 

Výborný seriál Luther dorazil s prvými zábermi zo svojej 5. série. Do hlavnej úlohy sa vracia Idris Elba, ktorý si za túto úlohu v minulosti odniesol Zlatý glóbus. Nová séria bude mať štyri časti a napíše ich Neil Cross, tvorca celého seriálu. Premiéry sa dočkáme budúci rok.

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, indiewire.com, comingsoon.net