Nové trailery pre Transformers 4, Godzillu a X-Men: Days of Future Past

 

Kto by to bol povedal, že v jeden deň sa objavia hneď tri nové trailery pre jedny z najočakávanejších snímok leta. Konkrétne sa jedná o Transformers 4, X-Men: Days of Future Past a Godzillu. Keďže sú to ale trailery určené pre Japonsko a neobsahujú zas tak veľa scén, rozhodol som sa natlačiť ich do jedného článku. 

Na príbeh v Transformeroch už asi všetci kašleme, rovnako ako na herecké postavy či akúkoľvek logiku. Trailery ma osobne nedokázali navnadiť ani tak, ako super bowl teaser pre TF 3, no stále dúfam, že si užijem aspoň akciu, aj keď silno pochybujem. Možno sa ale nakoniec mýlim (nope) a slušne sa v kine zabavíme. Dnešný trailer ponúka pár nových záberov, ocenia ho najmä fanúšikovia Bumblebeeho, ktorý sa konečne ukazuje v poriadnom svetle. Ak vás film zaujíma viac, prečítajte si naše preview a zoznámte sa s robotmi.

 

Ďalším na rade je Godzilla. Najznámejšia japonská Kaijuu príšera príde už o mesiac a pre sci-fi nadšencov, ktorí sa potrebujú odviazať od vážnych filmov to bude ideálny film. Trailer neodhaľuje veľa záberov, možno by som odporúčal vôbec ho nepozerať, vydržať mesiac a počkať si na film.Čo sa týka hereckého ansámblu, ten obsadia Aaron Taylor-Johnson, Ken WatanabeElizabeth OlsenJuliette BinocheDavid Strathairn a samozrejme úžasný Bryan Cranston.

 

 

Nové trailery pre Transformers 4, Godzillu a X-Men: Days of Future Past

 

Posledným trailerom sa môžu pochváliť X-Men. Days of Future Past je jasným kasovým trhákom a hitom mája, rovnako tak dúfame, že vysoko sa okrem tržieb vyšplhá aj kvalita snímku. Hrajú Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Jason Flemyng, Ian McKellen, Patrick Stewart, Nicholas Hoult, Hugh Jackman, Ellen Page, Anna Paquin, Peter Dinklage, Halle Berry a mnohí iní. Premiéra je naplánovaná na 22. máj 2014. Viac o filme tu.

 


Ak chcete dostávať dennú porciu noviniek, obrázkov a trailerov zo sveta filmov ako prví, navštívte facebookovú stránku Filmkultu.

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net