3. séria séria hitového seriálu Stranger Things oficiálne skončila nakrúcanie. Ako môžete vidieť nižšie, hlavné herecké hviezdy sa týmto faktom pochválili na sociálnych sieťach.

 

Netflix sa 3. sériu rozhodol posunúť až na rok 2019, aby mali filmári viac času všetko stihnúť bez stresov. Očakávania fanúšikov sú totiž veľmi veľké a tvorcovia si chceli dať záležať, aby 3. sériu spravili kvalitne a nesklamali. 

 

David Harbour, ktorý v seriáli stvárňuje šerifa Hoppera, pri príležitosti skončenia nakrúcania prezradil, že už vie, akou cestou jeho postava prejde. Vyvrcholenia jeho príbehu, ale aj príbehu ostatných postáv by sme sa mali dočkať v 4. alebo 5. sérii (na toľko sérii si Dufferovci seriál predbežne rozplánovali).

 

 

Kedy sa však nových epizód dočkáme? Podľa posledných informácií by sa premiéra mala uskutočniť v lete budúceho roka. To znamená, že prvé trailery by sme mohli dostať niekedy v januári či februári, ale nie je vylúčené, že to bude aj skôr.

 

Nová séria bude obsahovať 8 epizód a podľa bratov Matta a Rossa Dufferovcov bude epickejšia a temnejšia. V nových epizódach by nám malo byť predstavené aj úplne nové zlo, ktoré sa tentokrát už nebude točiť okolo Willa (Noah Schnapp). Bližšie informácie o príbehu si však tvorcovia zatiaľ strážia.

 

Pôvodne sa hovorilo o tom, že medzi 2. a 3. sériou bude väčší časový skok (keďže detskí herci rastú ako z vody), napokon však Dufferovci potvrdili, že 3. séria sa bude opäť odohrávať rok po udalostiach 2. série.

 

1. séria Stranger Things si odbila premiéru v roku 2016 a spôsobila hotový ošiaľ. 2. sériu sme dostal v roku 2017. Tá pozbierala už aj kritickejšie reakcie, ale celkovo si seriál držal vysokú úroveň. Budeme zvedaví, či sa to podarí aj do tretice. Držíme palce.

 

Do hlavných úloh sa samozrejme vrátia Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Sadie Sink, David Harbour a Winona Ryder.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

thats a wrap ♥

Príspevok, ktorý zdieľa MBB (@milliebobbybrown),

 

Ohodnoť článok
36
Zdroj: bloody-disgusting.com