O Spider-Man: Paralelné svety sme ti už čo-to popísali a naše články nájdeš na priloženom odkaze. V našej redakcii sa s touto snímkou spájajú vysoké očakávania a predpovede, že pôjde o nielen jeden z najvydarenejších animákov, ale aj komiksových počinov tohto roka.

 

Nahráva tomu jedinečná vizuálna stránka filmu, dejová synopsa, skvelé herecké, resp. hlasové obsadenie a doterajšie trailery, klipy či plagáty. A práve s ďalšou z ukážok nás nedávno potešilo štúdio Sony, ktoré stojí za produkciou a distribúciou snímky.

 

Ak pravidelne sleduješ naše stránky, tak ti je dávno jasné, že populárneho Petera Parkera na poste pavúčieho superhrdinu vystrieda menej známy Miles Morales. Po smrti Petera v jeho vesmíre sa Miles podľa klasickej Spider-Man šablóny musí vysporiadať s bežným životom tínedžera a novou zodpovednosťou ochrancu mesta New York.

 

 

Nový sneak peek nám však predstavuje aj ďalších z radu hrdinov v pavúčom kostýme. Tí pod hrozbou kolízie a zničenia ich paralelných svetov spoja sily s Milesom, aby odvrátili katastrofickú hrozbu, no taktiež aby pomohli mladému protagonistovi, vysporiadať sa s jeho novými schopnosťami a nebezpečím, ktoré prinášajú.

 

V hlavnej úlohe Milesa sa predstaví Shameik Moore a vo vedľajších úlohách mu sekundujú Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Liev Schreiber či Nicolas Cage. V prvej cameo úlohe po smrti sa objaví aj Stan Lee.

 

Spider-Man: Paralelné svety sľubuje strhujúcu akciu, nálož vydarených vtipov, no taktiež riadnu dávku emócií a sýtu porciu prepracovných detailov pre náruživých fanúšikov. Vyzerá to tak, že štúdio Sony má na dlani skvelú pecku a my sa nemôžeme dočkať.

 

Do našich kín snímka zavíta už 13. decembra (prosinec) pod záštitou distribučnej spoločnosti Itafilm. A aby sme si čakanie skrátili ešte o malú chvíľu, neprehliadni našu galériu s plagátmi jednotlivých verzií Spider-Mana.

 

Zobraziť galériu 6 galeria
Ohodnoť článok
13
Zdroj: imdb.com
Foto: Sony Pictures Releasing