Aj tento pracovný týždeň začneme našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom. Okrem kandidátov na réžiu Guardians of the Galaxy Vol. 3 vám predstavíme aj nový projekt tvorcu Legion, ale aj trailer pre drámu s Rachel Weisz a Colinom Firthom.

 

Guardians of the Galaxy Vol. 3

 

Marvel možno našiel náhradu za Jamesa Gunna pri treťom diele Guardians of the Galaxy. Štúdio si údajne vyhliadlo Travisa Knighta, ktorý už čoskoro dorazí do kín so svojím blockbusterom Bumblebee (spin-offom Transformers). Okrem neho by údajne mali záujem aj o Paula Feiga (Ghostbusters, A Simple Favor).

 

Marvel chce, aby Guardians of the Galaxy 3 natočil režisér Bumblebeeho

 

A24 a Apple

 

Štúdio A24, ktoré stojí za snímkami, ako Moonlight, The Witch, Hereditary či Lady Bird, uzavrelo dohodu so spoločnosťou Apple. Majú spojiť sily pri tvorbe nových filmov. Momentálne ešte nevieme, či pôjde o projekty určené pre streamovaciu platformu Apple alebo regulérne kinofilmy.

 

Marvel chce, aby Guardians of the Galaxy 3 natočil režisér Bumblebeeho

 

Flash

 

Ako je na tom sólovka Flasha? Predstaviteľ hlavnej úlohy Ezra Miller v nedávnom rozhovore prezradil, že si je istý, že snímka vznikne. Podľa jeho slov bude poriadne šialená a zahrať si rýchlonohého superhrdinu bolo odjakživa jeho snom.

 

Fanúšikom odkázal, aby mali trpezlivosť. Výsledok podľa neho bude stáť za to. Snímku režíruje dvojica John Francis Daley a Jonathan Goldstein a premiéra je zatiaľ naplánovaná na rok 2021.

 

Marvel chce, aby Guardians of the Galaxy 3 natočil režisér Bumblebeeho

 

The Mercy

 

Biografická dráma The Mercy nám rozpovie príbeh Donalda Crowhursta (Colin Firth), amatérskeho námorníka, ktorý sa ako prvý v histórii pokúsi sám preplaviť okolo sveta. V snímke uvidíme aj Rachel Weisz, Davida Thewlisa, Marka Gatissa a Annu Madeley. Režíruje James Marsh. Americká premiéra sa uskutoční 6. decembra (prosinec) 2018.

 

 

Piety

 

Spoločnosť FX momentálne pracuje na seriáli Piety. Príbeh sa bude točiť okolo sekty na americkom západe. Ako producent dohliadne aj Noah Hawley (Fargo, Legion) a scenár napíše Wes Brown (Fear the Walking Dead). Dátum premiéry zatiaľ nepoznáme.

 

Marvel chce, aby Guardians of the Galaxy 3 natočil režisér Bumblebeeho

 

Nový film Wesa Andersona

 

Tilda Swinton sa pridáva k novinke Wesa Andersona. Bude ňou zatiaľ nepomenovaný muzikál, ktorého príbeh sa bude odohrávať tesne po skončení druhej svetovej vojny vo Francúzsku. Okrem Swinton sa údajne v súvislosti s projektom spomínajú aj Brad Pitt, Natalie Portman a Léa Seydoux. Nikto z nich však zatiaľ nebol potvrdený.

 

Marvel chce, aby Guardians of the Galaxy 3 natočil režisér Bumblebeeho

 

Godzilla: King of the Monsters

 

Blockbuster Godzilla: King of the Monsters je úspešne dokončený. Oznámil to jeho režisér Michael Dougherty na svojom twitterovom účte. V sequeli k filmu z roku 2014 si zahrajú Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown a Bradley Whitford. Do slovenských kín snímka dorazí 30. mája (květen) 2019.

 

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net