Na prvý trailer k pokračovaniu animáku Tajný život maznáčikov od Illumination Entertainment (Despicable Me, Minions) sme si museli počkať naozaj dlho. Upútavka o psovi Maxovi, ktorého jeho majiteľka zobrala k veterinárovi, sa u divákov stretla s pomerne dobrou odozvou.

 

Filmári ale nezabúdajú ani na majiteľov mačiek, a preto prinášajú upútavku točiacu sa okolo mňaukajúcej Chloe. Tú sme spoznali už v priebehu prvej časti.

 

Pokiaľ sa aj u teba doma nachádza aspoň jedna mačka, je možné, že si si musel zažiť množstvo pokusov, pri ktorých sa snažila získať tvoju pozornosť. A tento trailer dokazuje, že kohút nie je jediným zvieraťom, ktorý sa s obľubou hrá na ranný budíček.

 

 

Hlas jednej z hlavných postáv, psa Maxa, nahovoril Patton Oswalt a dabovania Chloe sa ako v prípade jednotky ujala Lake Bell. V rámci dabingu vo väčšine prípadov počítame so starými známymi menami.

 

Počuť budeš môcť hercov, ako Kevin Hart, Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Dana Carvey, Hannibal Burress či Bobby Moynihan. K nim sa ďalej pripojí Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmes a taktiež hviezda Harrison Ford. Ktorá postava však bude znieť ako slávny Han Solo/Rick Deckard zatiaľ nevieme.

 

Mňaučanie, pradenie a vykašliavanie guče chlpov. Tajný život maznáčikov 2 si obľúbia aj milovníci mačiek

 

Obidve upútavky zatiaľ pôsobia dostatočne uspokojivým dojmom a ďalej je už len na tvorcoch, či dokážu snímke dodať aj množstvo podarených originálnych vtípkov a príbeh, ktorý sa vyhne klasickým žánrovým klišé.

 

Réžie sa po druhýkrát ujal Chris Renaud (Despicable Me 1 a 2), no tentokrát už na nej nebude spolupracovať s kolegom Yarrow Cheneym, ktorý režíroval nového Grincha. Scenár k snímke pripadol na ramená Briana Lyncha (The Minions). Aktuálna premiéra je stanovená na 20. júna (červen) 2019.

Ohodnoť článok
18
Foto: Universal Pictures