Komiksy

Ovládne Aquaman slovenské kiná? Posledná várka ukážok si získa aj najväčšieho odporcu DCEU

Vidíme sa na premiére?

1. december 2018, 12:28
zdroj: Warner Bros. Pictures
1. december 2018, 12:28

Tak ako sme si písali v článku s finálnym trailerom, danou upútavkou propagácia Aquamana od Jamesa Wana skrátka nekončí. Hneď prvý televízny spot vydaný po predošlom traileri si bližšie posvietil na puto medzi Arthurom/Aquamanom (Jason Momoa) a jeho nevlastným bratom Ormom/Ocean Masterom (Patrick Wilson).

 

Zdá sa, že vzťah medzi Arthurom a Ormom nebol od začiatku tak vyhrotený, ako nám doposiaľ zobrazovali ukážky. Postupom času ale Aquaman zistil, že sa z jeho nevlastného brata stal šialenec, ktorého musí zastaviť. Boj medzi nimi bude preto nevyhnutný, no v zákulisí sú herci Patrick Wilson a Jason Momoa naďalej dobrými kamarátmi.

 

 

Bude Aquaman veľkým prekvapením či skôr smutným pokračovaním menej kvalitných DC projektov? Zahraničná kritika hovorí jasnými slovami – máme sa na čo tešiť! Sean Gerber nám dokonca odporúča, aby sme si Aquamana pozreli na najväčšom možnom plátne, pretože sme údajne v superhrdinských filmoch niečo podobné ešte nevideli.

 

Ďalší z kritikov Tom Jorgensen prišiel dokonca s ešte odvážnejším tvrdením a prehlásil, že Aquaman je najlepším DC počinom od čias Temného rytiera. Ak ťa tieto chválospevy a upútavky nalákali do, nezabúdaj na to, že sa do našich kín Aquaman dostane už 13. decembra (prosinec) 2019.

 

 

 

Zdá sa, že prísľub režiséra Jamesa Wana (Saw, Insidious, The Conjuring) o vytvorenie jedinečného projektu, ktorý bude predstavovať špecifickú režisérovu víziu, bude viac než pravdivý. Wanovi  dalo štúdio skrátka množstvo voľnosti, čo sa zjavne ukáže aj na výslednej kvalite.

 

Ďalšie upútavky a naozaj mnohé informácie môžeš nájsť v našom vlákne, kde sa nachádza niekoľko desiatok článkov k tejto očakávanej komiksovke. Plánuješ na ňu zájsť do kina? Alebo ťa nič z publikovaného materiálu nedokázalo príliš zaujať?

  

 

Zájdeš na Aquamana aj ty?
Áno
100 hlasov
Nie
13 hlasov
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Foto: Warner Bros. Pictures