Vitajte pri ďalšom vydaní našej pravidelnej rubriky Raňajky s Filmkultom. Začneme animovaným Spider-Manom, ale predstavíme si aj novinku Keanu Reevesa a nový trailer pre thriller s Matthewom McConaugheym a Anne Hathaway.

 

Spider-Man: Into the Spider-Verse

 

Pozoruhodne vyzerajúci animák Spider-Man: Into the Spider-Verse dorazil s dávkou nových ukážok. Film režírovali Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman.

 

Hlasy postavám prepožičali Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Liev Schreiber, Nicolas Cage, Jake Johnson, Mahershala Ali a John Mulaney. Na Slovensku sa snímky dočkáme 13. decembra (prosinec) tohto roku.

 

 

 

 

 

 

Monster Hunter

 

Adaptáciu videohry Monster Hunter nám doručí Paul W. S. Anderson a v hlavných úlohách uvidíme Millu Jovovich, Rona Perlmana, Meagan Good a Tonyho Jaa. Príbeh sa bude odohrávať vo fantasy svete, kde vládnu obrovské obludy.

 

Poručíčka Artemis (Jovovich) sa bude musieť pri svojom boji o život spojiť so záhadným mužom (Jaa), ktorý vie, ako proti monštrám bojovať. Snímka sa momentálne nakrúca a dátum premiéry nie je známy.

 

Animovaný Spider-Man prichádza s ďalšími lákavými zábermi plnými dynamickej akcie a humoru

 

Replicas

 

Sci-fi thriller Replicas nám rozpovie príbeh biológa Willa (Keanu Reeves), ktorý tragicky stratí svoju rodinu. Následne ho úplne posadne myšlienka, aby svojich milovaných priviedol späť k životu. Pustí sa teda do nebezpečného experimentu.

 

Vo filme si zahrajú aj Alice Eve, Thomas Middleditch, Emily Alyn Lind, John Ortiz a Emjay Anthony. Režíruje Jeffrey Nachmanoff. Americká premiéra sa uskutoční 11. januára (leden) 2019.

 

 

Animovaný Spider-Man prichádza s ďalšími lákavými zábermi plnými dynamickej akcie a humoru

 

The Limit

 

Krátky film The Limit natočil Robert Rodriguez a hlavnú úlohu si v ňom strihla Michelle Rodriguez. Pozrieme sa v ňom na príbeh agentky, ktorá sa postaví proti svojej organizácii.

 

 

Serenity

 

Baker Dill (Matthew McConaughey) žije na malom ostrove v Karibiku a užíva si bezproblémový život. Jedného dňa ho však vyhľadá jeho ex-manželka Karen (Anne Hathaway) a požiada o šialenú službu: Baker musí zabiť Kareninho násilníckeho manžela (Jason Clarke) a zachrániť tým ju aj jej syna.

 

Thriller Serenity natočil Steven Knight a zahrajú si v ňom aj Djimon Hounsou, Jeremy Strong a Diane Lane. V slovenských kinách snímku uvidíme od 31. januára (leden) 2019.

 

 

Wayne

 

Akčný komediálny seriál Wayne divákom predstaví ďalšieho sympatického anti-hrdinu. Toho stvorili Rhett Reese a Paul Wernick (Deadpool). 15-ročný Wayne (Mark McKenna) sa v seriáli vydá spolu so svojou kamarátkou Del (Ciara Bravo) na cestu z Bostonu do Floridy. Prvá séria bude mať 10 epizód a jej premiéra sa uskutoční 16. januára (leden) 2019.

 

 

Halloween

 

Hororová sága Halloween sa tento rok úspešne vrátila do našich kín (naša recenzia tu). Nižšie si môžete vychutnať jednu z vystrihnutých scén. Snímka Davida Gordon Greena bude k dispozícii na Blu-ray a DVD nosičoch od 15. januára (leden) 2019.

 

 

The Intruder

 

Charlie Peck (Dennis Quaid) sa nevie zmieriť s tým, že svoj starý dom musel predať. Noví majitelia nehnuteľnosti si teda od neho koledujú o poriadne peklo. Snímku The Intruder režíroval Deon Taylor a vo vedľajších úlohách sa predstavia Meagan Good, Joseph Sikora a Michael Ealy. Americkí diváci film uvidia 26. apríla (duben) 2019.

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comicbook.com, comingsoon.net, imdb.com, imdb.com, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, heroichollywood.com