Venom je aj napriek sklamaniu zo strany kritikov pre štúdio Sony obrovským finančným úspechom. Hoci sme to spočiatku naozaj nečakali, snímka vďaka čínskemu publiku aktuálne ohrozuje 800-miliónovú hranicu a všetkým z nás bolo po pár týždňoch viac než jasné, že Sony dá zelenú aj dvojke.

 

Štúdio v posledných dňoch ohlásilo dva dátumy premiér pre doposiaľ neohlásené filmy, a to konkrétne 9. júl (červenec) 2020 a 1. október (říjen). 2020. Prvý dátum s veľkou pravdepodobnosťou obsadí projekt Morbius v hlavnej úlohe s Jaredom Letom.

 

Morbius je spin-offom pre samotného Venoma, ale aj Spider-Mana. Zároveň je jeho titulná postava ďalším zloduchom, takže je viac než možné, že Leto naláka divákov do kina podobne ako Hardy. Herec len nedávno potvrdil štart natáčania zdieľaním videa, v ktorom sa zbavuje svojej brady. Viac nájdeš tu.

 

 

Druhý dátum by mal byť podľa informácií vyhradený pre akýsi sequel. Vzhľadom na úspech Venoma je viac než pravdepodobné, že sa dočkáme pokračovania. Zatiaľ čo vyššie spomenutého Morbiusa zrežíruje Daniel Espinosa (Life), o potenciálnej druhej kapitole Venoma zatiaľ nevieme, či sa o ňu opäť postará Ruben Fleischer.

 

Máme ale prehľad, akým smerom by sa mohol príbeh uberať, prípadne aké postavy by sa mohli prepísať do filmovej podoby. Lahôdkou môže byť takmer istý súboj Venoma a Carnagea. Ak sa ale chceš dozvedieť viac, klikni na náš starší článok so všetkými potrebnými faktami.

Ohodnoť článok
21
Zdroj: heroichollywood.com, screenrant.com, movieweb.com