Od jedného fantasy k druhému. Od jedného blockbusteru k ďalšiemu. Slovák Vladimír Furdík, ktorý už dávno prerazil za veľkou mlákou, si aj naďalej robí dobré meno nielen na poli seriálov. Avšak práve tu rezonuje najviac. Po pár rokoch strávených vo Westerose čoby kaskadér a neskôr aj samotný Night King prijal ponuku posunúť na iný level aj Zaklínača od Netflixu.

 

Je možné, že stvárni nejaké menšie roly, prípadne aj väčšie, no na začiatku seriálu sa hlavne bude starať o bojovú choreografiu. Zameria sa na tréning hercov, nepochybne aj koní a zrejme bude dohliadať aj na to, aby niekto niekomu neodťal ruky. Špeciálne sa venuje aj Henrymu Cavillovi a jeho práci s mečmi. 

 

S novinkou prišiel maďarský web SorozatWiki. Sám Furďo oznámil túto novinku na evente PlayIT v Maďarsku, kde práve prebieha natáčanie prvej série Witchera. Ak sa chcete o Furďovi dozvedieť viac, klikajte sem. 

 

Slovák Vladimír Furdík posilňuje Zaklínača od Netflixu! Preslávil sa aj rolou Night Kinga z Game of Thrones
My si pripomenieme, že prvá séria pozostávajúca z ôsmich epizód sa teda pravdepodobne bude natáčať aj v blízkosti našich hradov, zámkov alebo lokalít, ktoré sa hodia do obrazu sveta plného netvorov a stredovekých zvykov. Ak sa teda pôvodné správy ukážu ako pravdivé, potvrdené slovenské natáčanie totiž stále nemáme.

 

Z ďalej potvrdených rolí vieme, že postavy Ciri sa ujme Freya Allan (Into the Badlands), mocnú čarodejnicu Yennefer stvárni Anya Chalotra (Wanderlust, The ABC Muders) a rola Triss pripadla Anne Schafer. Okrem nich však uvidíme aj hercov, ako Jodhi May (Game of Thrones, Genius), Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude), Adam Levy (Knightfall, Snatch) a ďalších.

 

Ak sa o seriáli chcete dozvedieť viac, klikajte na naše bohaté vlákno. Všetkých 8 epizód by na Netflix malo doraziť už v roku 2019!

 

Ohodnoť článok
50
Zdroj: sorozatwiki.hu