Hugh Jackman aj pomerne nedávno zopakoval svoje stanovisko, že Logan bol jeho posledným filmom, v ktorom stvárnil slávneho mutanta Wolverina. Na jeho rozhodnutí evidentne nič nezmenil ani Ryan Reynolds, ktorý sa ho snažil zlanáriť na crossover Wolverina a Deadpoola. Fanúšikovia však stále tak trochu dúfajú, že sa Wolverine s tvárou známeho austrálskeho herca ešte predsa len vráti.

 

Herec dnes prostredníctvom svojho twitterového účtu tajomne oznámil, že má pre divákov pripravené „zásadné vyhlásenie“. O čo konkrétne pôjde, to sa dozvieme vo štvrtkovom vydaní relácie The Today Show, kde bude hosťom.

 

 

„Vždy očarujúci Hugh Jackman bude v našej show vo štvrtok a prednesie zásadné a exkluzívne vyhlásenie. Nemôžeme vám povedať, o čo ide, ale sľubujeme vám, že to za to čakanie stojí,“  vyjadrili sa moderátori vo videu.

 

Fanúšikovia sa toho samozrejme okamžite chytili a ich nádeje na to, že sa Jackman chystá oznámiť návrat do úlohy Wolverina, predsa len trochu vzrástli. Alebo ani nie? Jackman mal ohľadom tejto otázky posledné mesiace jasno a ťažko si predstaviť, že by len tak odrazu zmenil názor.

 

Hugh Jackman láka fanúšikov na tajomné zásadné vyhlásenie. Dozvieme sa ho tento štvrtok

 

Svoje odhodlanie seknúť so slávnym mutantom vyjadril aj začiatkom tohto mesiaca pre MTW News. „Keď som videl Deadpoola, povedal som si, že je to naozaj cool a bude len otázkou času, kedy ma budú chcieť späť,“  povedal herec.

 

„Ale je to, ako keď ste na najväčšej párty vôbec, tancujete už hodinu a pol, ale potom si uvedomíte: 'Je čas odísť. Ak zostanem dlhšie, už to nebude vyzerať dobre.'  Už je skrátka čas.“

 

Úprimne povedané, Jackmanovi rozumieme. Nedá sa čakať, že bude Wolverina hrať do smrti. Uvidíme teda, aké vyhlásenie si pre nás Jackman pripravil. Ktovie, možno napokon ostaneme naozaj prekvapení.

Ohodnoť článok
38
Zdroj: comicbook.com