Komiksy

Animovaný Spider-Man je taký dobrý, že už teraz sa pracuje na pokračovaní a spin-offe so ženskými hrdinkami!

Sony to nevyšlo s hranými filmami, tak to skúsi u animákov.

4. december 2018, 11:10
zdroj: Sony Pictures
4. december 2018, 11:10

The Hollywood Reporter prichádza so správou, že Sony už teraz pracuje na pokračovaní Spider-Man: Into the Spider-Verse a taktiež spin-offe s čisto ženskými hrdinkami. Menovite by malo ísť o Spider-Gwen, Spider-Woman, Silk, Spider-Girl či Madame Web. Scenár by mal napísať Bek Smith.

 

Ten má so scenármi len veľmi chabé skúsenosti. Prečo mu Sony chce zveriť takýto projekt nevedno. Réžie sa údajne chopí Lauren Montgomery (pracovala na Batman: Year One a Superman/Batman: Apocalypse).

 

 

No a potom tu máme priame pokračovanie animáku, ktorý už o týždeň dorazí aj do našich kín. Paralelné svety sa spoja, no a ako už vieš z dojmov svetových kritikov, pôjde o jeden z najlepších komiksových filmov vôbec. V tomto prípade však výber režiséra spôsobuje aspoň trochu väčšiu dôveru.

 

Má sa oň postarať jeden z režisérov animovaného Airbendera (toho veľmi podareného), takže by mal vedieť, čo robí. Joaquim Dos Santos okrem toho pracoval aj na Voltronovi pre Netflix. O scenár sa má postarať David Callahan (The Expendables, Zombieland 2, Wonder Woman 1984). 

 

Ťažko povedať, o čom oba filmy budú. Môžeme rátať v priamom sequeli so starším Peterom Parkerom z inej dimenzie? A ukážu sa aj ženské Spider-hrdinky, keď neskôr (alebo skôr) dostanú vlastný film? Ťažko povedať, no nepochybne sa ešte s mladým Milesom Moralesom stretneme. Z týchto správ máme nesmiernu radosť, keďže animovaný Spidey je skutočne výborný a my sa už nevieme dočkať, až sa o ňom začne rozprávať ešte hlasnejšie.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.