Je nám jasné, že najprv skočíte hneď na trailer, takže nech sa páči. Zároveň s trailerom potvrdili tvorcovia aj názov snímky. Avengers 4: Endgame.

 

 

Marvel s týmto malým videjkom otáľal veľmi dlho. Nakoniec sme sa ale predsa len dočkali vôbec prvých záberov pre Avengers 4, a to pred akýmkoľvek oficiálnym obrázkom. Marvel sa už našťastie poučil a rozhodne sa nebude opakovať situácia ako pri Age of Ultron, kedy sme polovicu filmu videli už pred premiérou.

 

Aj Infinity War sa promovalo len niekoľkými videami, klipmi a spotmi, takže sme v kine mohli vidieť množstvo prekvapivých a nových záberov. Dúfame, že to tak bude aj tentoraz, čomu nasvedčuje aj dnešné video. Veľa síce neodhaľuje, ale každému je jasné, že to bude epické.

 

Dnes už vieme, že MCU zrejme nikdy neskončí a filmy sa na nás budú len hrnúť. Do istej miery teda Avengers musia nejakým spôsobom vyhrať, no my dúfame, že to nebude naposledy, kedy Thanosa uvidíme. Lepšieho záporáka už Marvel možno nevytvorí, takže si ho radi ešte niekedy v budúcnosti užijeme. Vieme, že vo filme sa do neho pustia hlavne Captain America a Thor, takže sa rozhodne máme na čo tešiť. 

 

Avengers: Endgame má vonku prvý trailer! Hrdinovia sú roztrúsení, Tony blúdi vo vesmíre a Hawkeye je ázijský assassin

 

Ak sa zaujímaš o ďalšie informácie, teórie a podobne, klikaj na toto vlákno, respektíve na články tu, tutu alebo tu. Režírujú opäť Joe a Anthony Russovci podľa scenára od Christophera Markusa a Stephena McFeelyho (Winter Soldier, Civil War, Infinity War). Snímka by vo finále mohla mať aj celé 3 hodiny. Premiéra sa uskutoční 25. apríla (duben) 2019.


PS: V budúcich traileroch nečakajte žiadne postavy, ktoré v Infinity War zomreli. Aspoň tak to tvrdili tvorcovia ešte pred niekoľkými mesiacmi.

 

Avengers: Endgame má vonku prvý trailer! Hrdinovia sú roztrúsení, Tony blúdi vo vesmíre a Hawkeye je ázijský assassin

Ohodnoť článok
143
Foto: Marvel Studios/Disney