V súčasnej dobe patrí krásna Margot Robbie medzi celosvetovo známe hollywoodske hviezdy, no v roku 2013 by dala všetko za to, aby si mohla zahrať po boku slávneho Leonarda DiCapria. Na natáčanie Vlka z Wall Street od uznávaného režiséra Martina Scorseseho preto spomína s veľkou radosťou, ale zároveň zahanbením.

 

Okrem toho, že sa pri nakrúcaní odhalila divákom tak, ako ju boh stvoril, zažila na pľaci 17 hodín trvajúce „peklo“. Samozrejme, práca herca vie byť častokrát veľmi náročná, ale 17 hodín predstierať obchytkávanie samej seba pred 30-členným štábom mužov určite nemôže byť pre ženu žiadnym príjemným zážitkom.

 

 

Podľa jej slov si to diváci síce pri sledovaní filmu nemohli uvedomiť, ale scéna sa natáčala v maličkej izbe plnej chlapov. „17 hodín som predstierala, že sa obchytkávam. Ide o naozaj čudný pocit, a preto bolo nutné pochovať akékoľvek zahanbenie a absurdnosť poriadne hlboko, a plnohodnotne sa odovzdať natáčaniu,“ opísala danú scénu Robbie.

 

Ešte pred podpísaním zmluvy však dobre vedela, do čoho ide, pretože tú istú scénu musela predviesť filmárom už na konkurze. S ním sa jej taktiež spája zaujímavá historka, kedy budúcemu kolegovi DiCapriovi vlepila poriadnu facku.

 

Margot Robbie spomína na sexy scénu z Vlka z Wall Street: 17 hodín som sa musela obchytkávať pred 30 chlapmi

 

V tejto miestnosti budeš už len 30 sekúnd a pokiaľ neurobíš čosi odzbrojujúce, nič z danej príležitosti nebude. Ide o šancu, ktorú máš len jedenkrát za život, tak sa jej chop,“ spomína na svoje myšlienkové pochody Robbie.

 

Scéna sa mala končiť tým, že DiCapriova postava svoju manželku po krátkej hádke požiada, aby k nemu prišla a pobozkala ho.

 

Herečka premýšľala nad tým, či bude mať ešte niekedy v živote príležitosť pobozkať božského DiCapria, no miesto toho mu vlepila facku, čím dosiahla očakávanej odozvy. Celá miestnosť na moment stíchla v nemom úžase. Rola bola jej.

Ohodnoť článok
179
Zdroj: dailymail.co.uk
Foto: Paramount Pictures