Osobnosti

Ryan Reynolds vtipkuje, že s manželkou Blake Lively mali sex len dvakrát v živote

Herec sa dobre zabával v talkšou u Ellen DeGeneres.

5. december 2018, 13:49
5. december 2018, 13:49

Herec Ryan Reynolds si pravidelne uťahuje zo svojej známej manželky Blake Lively. Zosobášili sa už v roku 2012 a odvtedy stihli splodiť dve malé dcéry James a Inez.

 

Ryan nedávno ohlásil, že v decembri si ľudia budú môcť v kinách pozrieť špeciálnu verziu Deadpoola, ktorý bude obsahovať výlučne scény vhodné aj pre deti, takže si rodičia budú môcť oddýchnuť a vymeniť animáky ako Frozen za novší film.

 

Reynolds sa v rámci kampane na nového Deadpoola zastavil v šou Ellen DeGeneres, kde sa rozrozprával o tom, ako so svojimi dcérami dookola pozeráva práve Frozen, čo ho koniec koncov zrejme inšpirovalo, aby verziu Deadpoola vhodnú pre deti nechal vyrobiť.

 

 

Dotkol sa aj témy plodenia detí. Ellen bola zvedavá na to, ako Ryan zvláda rodičovstvo a či náhodou neplánujú tretieho potomka. Herec si zavtipkoval, že za jeho dvomi dcérami treba hľadať obyčajný sex.

 

Vraj si s Blake Lively užili sex len dvakrát v živote, vďaka čomu sa narodili obidve dcéry, a dúfa, že onedlho sa konečne dočká aj tretieho spoločného sexuálneho zážitku. Samozrejme, svoje vyjadrenia nemyslel vážne a divákov dobre pobavil.

 

Napokon debatu uzavrel so slovami, že tretieho potomka v najbližšej dobe neplánujú, pretože majú dosť práce s dvomi dcérami a svojimi kariérami. Ak máš Ryana rád, určite si pozri celý rozhovor.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.