Seriály

8. séria Game of Thrones vnadí na veľkolepé finále. Súboj ohňa proti ľadu je bližšie než kedykoľvek predtým

Veľká vojna živých proti mŕtvym pomaly prichádza.

6. december 2018, 23:48
zdroj: HBO
6. december 2018, 23:48

Dlhú dobu sme s istotou netušili, kedy sa finále Game of Thrones vôbec dočkáme. O to viac sme túžili po nejakej tej upútavke, ktorá by spríjemnila naše čakanie. A konečne je to tu. Brazílsky Comic Con vypočul naše tajné priania a aspoň na krátku chvíľu dokázal zahasiť smäd po nových materiáloch z očakávaného záveru tohto celosvetovo známeho seriálu.

 

Nižšie priložený teaser síce neodhalil žiadne priame zábery z jednotlivých častí, no dokonale navnadil na očakávaný boj ohňa proti ľadu, a teda živých proti (ne)mŕtvym. Pre tých, ktorí nemali to šťastie nachádzať sa na Comic Cone v Brazílii, zdieľalo HBO krátky teaser prostredníctvom svojich sociálnych sietí.

 

 

Na spomínanom Comic Cone mimo iných vystúpili aj hviezdy seriálu, ako John Bradley, hrajúci postavu Samwella Tarlyho, no taktiež drobná, ale o to nebezpečnejšia Maisie Williams alias Arya Stark.

 

 Fotografia s fanúšičkou

 

Arya a Sam

 

8. séria dorazí v apríli (duben) roku 2019. Okrem ukončenia dejových línií všetkých hlavných postáv sa už teraz môžeš tešiť na famóznú bitku, akú sme údajne v televízii ešte nikdy nezažili.

 

Keď si k tomu pripočítame, že každá jedna zo šiestich epizód má byť dlhá minimálne 60 minút, o poriadnu zábavu budeme mať určite vystarané.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.