Opäť sa blíži víkend, ale ešte predtým ti stihneme ponúknuť jedno vydanie našej pravidelnej rubriky Raňajky s Filmkultom. Dnes sa okrem Defenders pozrieme aj na nový plagát hororu Us či fantasy komédiu The Kid Who Would Be King.

 

The Defenders

 

Seriáloví komiksoví hrdinovia The Defenders sa na filmové plátna tak skoro nepozrú. Podľa dohody medzi spoločnosťami Disney a Netflix sa totiž žiadna z postáv (Daredevil, Iron Fist, Luke Cage, Jessica Jones) nemôže objaviť v žiadnom hranom filme/seriáli po dobu dvoch rokov od svojho zrušenia. Ako iste vieš, sólové seriály Iron Fist, Luke Cage aj Daredevil už boli Netflixom zrušené. Očakáva sa však, že Jessica Jones sa aspoň nejaký čas udrží.

 

Raňajky

 

The Kid Who Would Be King

 

Fantasy komédia The Kid Who Would Be King dorazila s novým plagátom. Hlavným hrdinom bude školák Alex (Louis Ashbourne Serkis, syn slávneho Andyho Serkisa). Ten je tak trochu outsider a v živote sa musí vysporiadavať aj so šikanou.

 

To všetko sa však zmení, keď sa mu podarí nájsť bájny meč Excalibur. Režíruje Joe Cornish a herecky sa predstavia aj Rebecca Ferguson, Patrick Stewart, Tom Taylor a Denise Gough. Do našich kín snímka zamieri 2. mája (květen) 2019.

 

2. séria skvelého Punishera dorazí na Netflix už v januári!

 

Escape Room

 

Napínavý horor na štýl série Saw s názvom Escape Room dorazil s čerstvými ukážkami. Film nám predstaví 6 rôznych postáv, ktoré sa ocitnú v záhadnej miestnosti. Musia využiť svoju inteligenciu a pokúsiť sa utiecť. Ak sa im to nepodarí, čaká ich bolestivá smrť.

 

Snímku režíruje Adam Robitel a hlavné úlohy si strihnú Tyler Labine, Deborah Ann Woll, Taylor Russell či Logan Miller. Do slovenských kín snímka zamieri 3. januára (leden) 2019.

 

 

 

Captive State

 

Lákavé sci-fi Captive State sa nám pripomína čerstvou ukážkou. Režíruje Rupert Wyatt a v hlavných úlohách uvidíme Madeline Brewer, Veru Farmigu a Johna Goodmana. Do amerických kín sa snímka dostane 29. marca (březen) 2019.

 

 

Us

 

Nový horor Us, pod ktorým je podpísaný Jordan Peele (Get Out), sa prihlásil o slovo s novým plagátom. Hlavnými hrdinami budú matka (Lupita Nyong'o) a otec (Winston Duke), ktorí si plánujú so svojimi deťmi a priateľmi oddýchnuť vo svojom dome na pláži.

 

Lenže keď dorazia istí prekvapiví nepozvaní hostia, pohodová atmosféra zmizne a na povrch vypláva napätie a chaos. Vo vedľajších úlohách si zahrajú aj Elizabeth Moss, Tim Heidecker, Shahadi Wright Joseph, Evan Alex, Madison Curry a Cali Sheldon. Premiéra je stanovená na 15. marca (březen) 2019.

 

Raňajky

 

To Be Read Backwards

 

Chystaný projekt To Be Read Backwards na pomedzí sci-fi a fantasy zrežíruje Noah Hawley (seriál Fargo). Príbeh bude o mužovi, ktorého život sa začne v momente jeho vlastnej smrti a on získa na celý svet úplne iný pohľad. Film je adaptáciou poviedky od Matthewa Bakera.

 

Raňajky

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, youtube.com, comingsoon.net, comingsoon.net