Aj tento pracovný týždeň začneme našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom. Keďže toho dnes máme celkom dosť, poďme rovno na to.

 

Jurassic World 3

 

Jurassic World: Fallen Kingdom sa stalo aj napriek slabým recenziám veľkým finančným hitom, takže nás pravdaže čaká pokračovanie. Na režisérsku stoličku sa vracia režisér jednotky Colin Trevorrow.

 

Ten prezradil, že dinosaury v Jurassic World 3 rozhodne nebudú terorizovať mestá. Podľa režiséra sa od nich nedá očakávať nejaká spoločná koordinácia.

 

Zaujímavejšie bude podľa neho pozrieť sa na svet, kde dinosaury žijú vo voľnej prírode. Svet, kde môžete dinosaura zraziť na hmlistej ceste, alebo kde dinosaury hľadajú jedlo v blízkosti vášho domu. Tretí diel dorazí v roku 2021.

 

Raňajky

 

The Secret Life of Pets 2

 

Pokračovanie úspešného animáku The Secret Life of Pets dorazilo s medzinárodným trailerom. Režíruje Chris Renaud a slovenská premiéra nás čaká 20. júna (červen) 2019.

 

 

Godzilla: King of the Monsters

 

Epický blockbuster Godzilla: King of the Monsters sa nám pripomína 3 efektnými plagátmi. Tie nás zoznamujú s ďalšími obludami, proti ktorým bude Godzilla bojovať.

 

Snímku režíruje Michael Dougherty a z hercov môžeme menovať napríklad Millie Bobby Brown, Veru Farmigu, Kylea Chandlera či Bradleyho Whitforda. Na Slovensku sa premiéry dočkáme 30. júna (červen) 2019.

 

RaňajkyRaňajky

Raňajky

 

Star Trek: Discovery

 

2. séria seriálu Star Trek: Discovery dorazí 17. januára (leden) budúceho roku, takže ti dávame možnosť patrične sa naladiť novým trailerom. V hlavných úlohách sa predstavia Sonequa Martin-Green, Michelle Yeoh, Doug Jones a Anthony Rapp.

 

 

Little Women

 

V novej adaptácii známeho románu Little Women si zahrá aj Emma Watson. Herečka to potvrdila prostredníctvom svojho twitterového účtu. Okrem nej uvidíme aj Saoirse Ronan, Florence Pugh, Elizu Scanlen, Chrisa Coopera, Lauru Dern, Meryl Streep a Timothéeho Chalameta.

 

Režíruje talentovaná Greta Gerwig (Lady Bird). Premiéra sa uskutoční 25. decembra (prosinec) 2019.

 

 

Knives Out

 

Detektívka Knives Out, pod ktorou je podpísaný Rian Johnson, si svoju premiéru odbije 27. novembra (listopad) budúceho roku. Hlavné úlohy si strihnú Chris Evans, Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Toni Collette, Lakeith Stanfield, Katherine Langford, Ana de Armas a Christopher Plummer.

 

Raňajky

 

1917

 

Vojnová dráma 1917 režiséra Sama Mendesa už má dátum premiéry. Diváci sa jej dočkajú počas Vianoc roku 2019. Produkovať bude Steven Spielberg. O príbehu zatiaľ nič nevieme. Hlavné úlohy stvárnia George MacKay a Dean-Charles Chapman.

 

Raňajky

 

Narcos: Mexico

 

Už vieme, kto si zahrá v 2. sérii úspešného seriálu Narcos: Mexico. Do hlavnej úlohy sa vráti Diego Luna a uvidíme aj Scoota McNairyho. Nové epizódy si odbijú premiéru v roku 2019.

 

 

Downton Abbey

 

Filmová verzia skvelého seriálu Downton Abbey dorazila s prvou ukážkou. Režíruje Michael Engler a v hlavných úlohách sa predstavia Gugh Bonneville, Laura Carmichael, Jim Carter, Maggie Smith či Joanne Froggatt. Americká premiéra je naplánovaná na 20. septembra (září) 2019.

 

 

Ohodnoť článok
8
Zdroj: youtube.com, bloody-disgusting.com, collider.com, collider.com, variety.com, hollywoodreporter.com, ew.com, youtube.com, joblo.com