Ešte len pred pár hodinami internetom začali kolovať nové zábery z hraného Aladina. Na nich sme mimo iného po prvýkrát videli aj Willa Smitha s jeho postavou džina. Niektorí fanúšikovia sa však čudovali, prečo tvorcovia neplánujú zobraziť džina v modrej podobe.

 

Entertainment Weekly nám síce ukázalo Willa Smitha v ľudskej forme, no podľa herca bude jeho postava v snímke väčšinu času upravená počítačovými efektami. Do filmu sa teda nakoniec dostane ten starý dobrý džin, akého si pamätáme aj z animovanej rozprávky.

 

 

Zmätení fanúšikovia, ktorí z pochopiteľných dôvodov očakávali modrého džina, si teda môžu vydýchnuť. Otázkou teraz zostáva, ako bude nakoniec Smithov džin vyzerať.

 

Jeho počítačom upravenú podobu by sme pravdepodobne mohli vidieť už v rámci najbližšieho traileru, no pokiaľ sa ti nechce čakať, umelec menom BossLogic práve pre teba vytvoril ním predpokladaný náhľad (pozri nižšie).

 

Premiéry očakávanej hranej verzie Aladina by sa mali Slováci a Česi dočkať už 23. mája (květen) 2019. Všetky ďalšie dostupné informácie o filme nájdeš v našom vlákne. Si spokojnejší s modrým džinom, alebo by ti neprekážala ani jeho černošská podoba?

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A splash of blue :) #Aladdin Update - @willsmith said he will be blue and cgi, the cover was his human form ❤

Príspevok, ktorý zdieľa Bosslogic (@bosslogic),

Ohodnoť článok
3
Zdroj: thewrap.com
Foto: Disney, EW.com, instagram.com