Z doposiaľ predstavených postavičiek animovaného pokračovania snímky Tajný život maznáčikov sa nám zatiaľ v traileroch najviac pozdáva (nie tak úplne) nevinný zajac menom Snowball. I keď samozrejme, na zahodenie nie je určite ani Max a Chloe. Menovanú trojicu si mimochodom mohol vidieť už v prvej časti.

 

Hlas malému Snowballovi aj tentokrát prepožičal herec a komik Kevin Hart a Chloe opäť dabuje Lake Bell. Pri rozprávaní psa Maxa však tentokrát už nezapočuješ komika Louisa C. K., pretože jeho miesto nahradil Patton Oswalt.

 

V nižšie priloženom traileri si tvorcovia stihli vystreliť aj zo známej scény zo Spider-Mana, kedy Peterovi Parkerovi jeho strýko povedal, že s veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť. V prípade zajačika Snowballa však s veľkou mocou prichádza veľká roztomilosť. S čím môžeme určite súhlasiť.

 

Okrem menovaných dabérov na pokračovaní pracovali herci a herečky, ako Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Dana Carvey, Hannibal Burress či Bobby Moynihan. K nim sa ďalej pripojili Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmes či slávny Harrison Ford.

 

Prvý diel si na Rotten Tomatoes vyslúžil pri hodnotení 82 tisíc užívateľov mierne nadpriemerný rating 62 %, čím síce dieru do sveta neurobil, ale finančne si na seba dokázal viac než slušne zarobiť. Pri poučení sa z predošlých chýb by však druhý diel mohol určite prekonať svojho predchodcu.

 

Réžia filmu opäť pripadla na Chrisa Renauda (Despicable Me 1 a 2) a na scenári pracoval Brian Lynch (The Minions). Premiéra je v súčasnej dobe stanovená na 20. júna (červen) 2019. Videl si prvú časť Maznáčikov? A dáš šancu aj dvojke?

Ohodnoť článok
1
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Universal Pictures