Aj v toto sviatočné ráno ťa vítame pri ďalších Raňajkách s Filmkultom. Aj dnes sme si pre teba pripravili poriadnu dávku filmových a seriálových noviniek. Nech sa páči.

 

Star Wars: Episode IX

 

Nová epizóda Star Wars bude obsahovať citeľnejší časový skok. Jej príbeh sa bude odohrávať jeden rok po udalostiach The Last Jedi. Režíruje J. J. Abrams a film dorazí do kín 19. decembra (prosinec) 2019.

 

Raňajky

 

Bad Boys for Life

 

Tretí diel obľúbenej série Bad Boys s podtitulom for Life naberá na obsadení. Okrem Willa Smith a Martina Lawrencea v hlavných úlohách uvidíme aj Vanessu Hudgens, Alexandra Ludwiga, Charlesa Meltona a Joea Pantoliana. Režírujú Adil El Arbi a Bilall Fallah. Premiéry by sme sa mali dočkať v roku 2020.

 

Raňajky

 

Beverly Hills 902 10

 

Kultový seriál 90. rokov Beverly Hills 902 10 sa dočká nového stvárnenia. Pravdepodobne pri tom budú aj herci z pôvodného seriálu, menovite Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestly, Ian Ziering, Brian Austin Green a Gabrielle Carteris.

 

Raňajky

 

Destroyer

 

Lákavá kriminálka s Nicole Kidman s názvom Destroyer dorazila so svojím finálnym trailerom. Kidman si v snímke strihne drsnú detektívku Erin Bell, ktorá sa v mladosti infiltrovala do nebezpečného gangu uprostred kalifornskej púšte. Veci však vyústili tragicky a Erin sa z toho doteraz nespamätala.

 

Šéf gangu sa však po rokoch nečakane opäť objaví, čo dáva Erin šancu konečne vyrovnať staré účty a nechať za sebou démonov minulosti. Vydá sa po stopách zvyšných členov gangu a je odhodlaná ich konečne zlikvidovať. Režíruje Karyn Kusama. Destroyer má americkú premiéru stanovenú na 25. decembra (prosinec) 2018.

 

 

Doom Patrol

 

Chystaný komiksový seriál Doom Patrol z dielne DC dorazí na naše obrazovky 15. februára (únor) 2019. Zároveň sme dostali aj prvý teaser a niekoľko plagátov s hlavnými postavami. Premiéru si projekt odbije na streamovacej službe DC Universe.

 

 

Zobraziť galériu 6 galeria

 

X-Men: Dark Phoenix

 

Komiksovka X-Men: Dark Phoenix dorazila z medzinárodným trailerom, v ktorom nájdeš aj zopár nových záberov. Režíruje Simon Kinberg a v hlavných úlohách sa predstavia James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Tye Sheridan a Alexandra Shipp. Premiéra nás čaká 6. júna (červen) 2019.

 

 

Hobbs and Shaw

 

Spin-off populárnej série Fast and Furious dostal oficiálny názov. Do kín dorazí pod titulom Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw. Zároveň sme z filmu dostali aj nové obrázky. Slovenská premiéra sa uskutoční 25. júla (červenec) 2019.

 

Raňajky

 

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Idris Elba (@idriselba),

 

 

The Lion King

 

Chystaný remake kultovej disneyovky The Lion King nebude podľa tvorcov kópiou originálu. Podľa ich slov sa môžeme tešiť aj na nové a úplne originálne motívy. Snímka do kín dorazí 18. júla (červenec) 2019.

 

Ohodnoť článok
11
Zdroj: collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, comicbook.com, movieweb.com, screenrant.com, movieweb.com, screenrant.com